сите категории
EN

Дома>За нас

Changsha Enlighten Technology Co., Ltd беше натоварена во Централната слободна трговска зона Чангша, главен град на провинцијата Хунан, имаме над 15 години искуство во истражување и развој на осветлување, производство, тестирање и контрола на квалитетот.

Ние главно произведуваме внатрешно и надворешно LED ѕидно светло, LED неонско светло, LED таванско светло, LED светло за површинско монтирање, LED подземно светло, LED градина светлина, LED светилка, светилка за внатрешна декорација, надворешни додатоци, прилагодени производи, итн. Сите производи се со CE и ROHS сертификат. Нашите производи се широко користени за градинарски парк, хотел, вили, продавници, домови итн.

Наша цел е да им помогнеме на клиентите да добијат квалитетни производи со разумна цена, а ние ќе бидеме одговорни за вашата доверба. Во такво општество со напредна информативна мрежа, најпримитивната доверба на луѓето стана многу кревка. Повеќе ни е потребна меѓусебната доверба. Без разлика колку е мал бизнисот, ние ќе се обидеме максимално да ви служиме, да бидете искрени, практични и реални.

Светлината претставува надеж, и ние секогаш имаме надеж, останете верни на првобитниот стремеж, секогаш ќе успее.

Жешки категории