сите категории
EN

Дома>Производи>Градина светлина

-3 1-XNUMX
-3 2-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX
-3 5-XNUMX
-3 6-XNUMX
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот
Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот

Модерен надворешен не'рѓосувачки челик и опал компјутер дифузор Gu10 35w полукруг нагоре и надолу ѕидно светло лед ѕидно светло за тела за спална соба во ходникот во домот


Име на производот:

Градина светлина, Ѕидна светлина

Број на моделот:

ELT-W102/ELT-W103

материјал:

Нерѓосувачки челик + Опал компјутер дифузор

Потврдување:

CE, ROHS, IP54

Пакување Детали за:

Внатрешна кутија + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

lУникатен дизајн и заштеда на енергија: уникатни и извонредни светла за патеки со модели. Овој прекрасен сјај е совршен за декорација на вашата патека, двор, градина, двор и пешачка патека.

lСилен капак за компјутер, не е лесен за искривување, добар водоотпорен.

lОткако ќе се направат производите, ќе ставиме сијалици за да го запалиме

●IP54 Водоотпорни и водоотпорни: нашите светла за пејзажни патеки направени со материјали од нерѓосувачки челик прифатливи за животната средина, обезбедувајќи подобра цврстина и стабилност и можат ефикасно да спречат корозија и 'рѓа. Со водоотпорен рејтинг IP54, може да издржи секакви временски услови на отворено во различни сезони, не грижете се за изложување на светлината на дожд или снег.

-3 1-XNUMX

产品3-3 副本

Апликации:

Дизајнирани за ѕидни светилки со двојни цилиндри изработени од алуминиумска црна завршница со горен и долен двостран стаклен капак, применлив за двор, ходник, ресторани, двор, градина, врата, влезна врата, вили, балкони, тераси.

产品3-5 副本

产品3-6 副本

Брза детали
Влезен напон (V):AC220-240V, 50Hz
Моќност:35W
извор на светлина:Држач за светилка GU10
материјал:Нерѓосувачки челик + Опал компјутер дифузор
ИП рејтинг:IP54.
Температура на работа (℃): -20-50
Гаранција (година):2-година
Боја:Црно/бело/темно сиво
Производ големина:75 80 * * 210mm
Апликација:Градина, двор, тревник, патека

Контрола на квалитетот:

1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории