сите категории
EN

Дома>Производи>LED светло за батерии

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
LED батерија Ноќно светло Детска забава за детска спална соба Роденден Новина Подарок светилка RGB шарена ноќна допир со допир
LED батерија Ноќно светло Детска забава за детска спална соба Роденден Новина Подарок светилка RGB шарена ноќна допир со допир
LED батерија Ноќно светло Детска забава за детска спална соба Роденден Новина Подарок светилка RGB шарена ноќна допир со допир

LED батерија Ноќно светло Детска забава за детска спална соба Роденден Новина Подарок светилка RGB шарена ноќна допир со допир


Име на производот:

Лед ноќно светло, LED светло за батерии

Број на моделот:

ELT-TN100

материјал:

ABS

Потврдување:

CE, ROHS

Пакување Детали за:

Внатрешна кутија + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

1.Мека светлина, не им штети на очите, Без блескави.
2.Меко топло, светло за придружба на вашето бебе, вашето бебе не е осамено, не се плаши од темната ноќ.
3. Топло бело светло, погодно е за ноќно доење.
4.Само лесно допрете го сензорот на ноќното светло за да ги префрлите различните светли бои на светилката за расадник.

产品1-3 副本

Апликации:

Внатрешно осветлување Општо осветлување декорација на домот, трговски центри, хотели, фестивалска декорација, изложба и така натаму.

产品 1-5 副本

Брза детали
Извор на светлина:ЛЕР
материјал:ABS + PS
Извор на енергија:3 * AAA батерии
Предводена боја:Вајти, RGB
големина:8.1 9.3 * * 10.3CM
Боја на ламбата:Бела
Потврдување:CE, ROHS
Стил:Ноќно светло на допир RGB
Функција:Допрете за вклучување/исклучување
Гаранција (година):1-година
Апликација:Внатрешна соба, спална соба.

Контрола на квалитетот:

1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории