сите категории
EN

Дома>Производи>LED светло за батерии

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
MotionSensor со напојување со батерија со LED ноќно осветлување Чекори за светла на плакарот на скалите Светло под кабинетот Осветлување за стапче на кое било место
MotionSensor со напојување со батерија со LED ноќно осветлување Чекори за светла на плакарот на скалите Светло под кабинетот Осветлување за стапче на кое било место

MotionSensor со напојување со батерија со LED ноќно осветлување Чекори за светла на плакарот на скалите Светло под кабинетот Осветлување за стапче на кое било место


Име на производот:

Ноќно светло со сензор, светло за батерија на LED

Број на моделот:

ELT-SN108

материјал:

ABS + PS

Потврдување:

CE, ROHS

Пакување Детали за:

Блистер картичка + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

1. Кога човечкото тело ќе влезе во зоната на индукција за активност, веднаш ќе светне.
2. Супер чувствителност на растојание од 3 метри;
3. Безжичен, лесен за инсталирање;
4. LED еколошки и долг животен век.
5. Заштеда на енергија.
6. Различни бои на располагање.
7. Напојување од 3 парчиња ААА батерии (не се вклучени) за инсталација без јадро.

产品2-2 副本

Апликации:

Внатрешно осветлување Општо осветлување домашна декорација, спална соба, бања, ходник, расадник, детска соба, кујна, дневна соба

Брза детали
Извор на светлина:ЛЕР
Извор на енергија:Батерии 3*ААА
Боја:Сребрена, бела, може да биде која било боја
Светлосна боја:Вајти, RGB
големина:13 5.8 * * 3.3CM
материјал:ABS + PS
Функција:ВКЛУЧЕНО-АВТО-ИСКЛУЧЕНО
Потврдување:CE, ROHS
Гаранција (година):1-година
Стил:Ноќно светло со LED сензор
Апликација:Внатрешна соба, спална соба.

Контрола на квалитетот:

1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории