сите категории
EN

Дома>Производи>LED светло за батерии

主图1-2
主图1-3
主图1-4
1638329285391049
Мини деца со убав облик Ноќни светла 4 LED светло за притискање со цртан филм
Мини деца со убав облик Ноќни светла 4 LED светло за притискање со цртан филм
Мини деца со убав облик Ноќни светла 4 LED светло за притискање со цртан филм
Мини деца со убав облик Ноќни светла 4 LED светло за притискање со цртан филм

Мини деца со убав облик Ноќни светла 4 LED светло за притискање со цртан филм


Име на производот:

Ноќно светло со сензор, светло за батерија на LED

Број на моделот:

ELT-PN108

материјал:

ABS + PS

Потврдување:

CE, ROHS

Пакување Детали за:

Блистер картичка + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

1. Слаткиот шарен дизајн го прави погоден за употреба во детска или бебешка соба.
2. Многу е лесен, така што може да се залепи каде било, како што се кабинет, градите, автомобилот, ходникот, ходникот.
3. Лесен за инсталирање: Потребно е само двојно ширење на грбот.
4. Безжичен: се напојува со 4 AA батерија, не треба да се гради коло за тоа.
5. Најдобар избор за активност на компанијата, забава, годишнина, декорација за плевене.


Апликации:

Погоден за осветлување во автомобил, кабинети, спална соба, кујна, плакари и секаде каде што има потреба од дополнителна светлина

Апликација场景图1-5

Брза детали
Извор на светлина:ЛЕР
Светлосна боја:Вети
Извор на енергија:4 * АА батерии
Боја:Според Pantone
материјал:ABS + PS
големина:14 14 * * 5CM
Функција:Вклучете/ИСКЛУЧЕТЕ со Притиснете го горниот дел
Потврдување:CE, ROHS
Гаранција (година):(Година): 1-година
Стил:4LED ПУШ СВЕТЛИНА СО ЦРТАН ЛИНК
Апликација:Внатрешна, спална соба, декорација,

Контрола на квалитетот:

1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории