сите категории
EN

Дома>Производи>LED светло за маса

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX
-2 5-XNUMX
3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB
3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB
3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB
3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB
3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB

3 нивоа Осветленост Преклоплив мини USB допир Контрола на чувствителна затемнување Канцелариска светилка Полнач со LED светилка за биро Очила на маса со USB


Име на производот:

Лед столна ламба, Лед светилка за работна маса

Број на моделот:

ELT-IF11

материјал:

ABS

Потврдување:

CE, ROHS

Пакување Детали за:

Внатрешна кутија + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

LED светилка за биро што се полни, еднобојна светилка
Доаѓа со прекинувач со сензор на допир и слободна извртена цевка
Прилагодлива осветленост на 3 нивоа, мала потрошувачка на енергија
Едноставно се полни преку USB-кабел, вклучува и 1метарски USB-кабел
Мала тежина и компактна големина, лесен за носење

-2 2-XNUMX

-2 1-XNUMX

Апликации:

Осветлете го вашето расположение и прекрасниот живот со убава LED светилка за работна маса, која се грижи за очите!

Без разлика дали сакате да работите со силно и фокусирано осветлување или да се опуштите со топло и нежно светло во заднина, оваа светилка за работна маса која се затемнува никогаш не ве изневерува. Оваа светилка за читање емитува мека светлина без заслепување и треперење, вашите очи никогаш нема да се уморат. Идеален за долго време на употреба. Едноставниот стил го прави и добра декорација за вашата куќа или канцеларија, компактна и пренослива големина која нема да зазема многу простор. Совршен за студенти и канцелариски работници.

-2 3-XNUMX

-2 4-XNUMX

Брза детали
Влезен напон (V):DC 5V/0.5A (со USB кабел)
Моќност:2W
извор на светлина:ЛЕР
Температура на бојата:Студено бело
Боја:Wзасади
Производ големина:10.5x9x17 см
Материјал за тело за ламби:Материјал: ABS
Гаранција (година):1-година
Температура на работа (℃): -10-45
Капацитет на Li-ion батерија на полнење:1200mA
Апликација: Спална соба, канцеларија, соба

Контрола на квалитетот:
1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории