сите категории
EN

Дома>Производи>LED светло за маса

-3 1-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX
增加的1张主图
5LED Светло на табелата со цртан филм за печатење со пренос на топлина
5LED Светло на табелата со цртан филм за печатење со пренос на топлина
5LED Светло на табелата со цртан филм за печатење со пренос на топлина
5LED Светло на табелата со цртан филм за печатење со пренос на топлина

5LED Светло на табелата со цртан филм за печатење со пренос на топлина


Име на производот:

Лед столна ламба, Лед светилка за работна маса

Број на моделот:

ELT-IF16

материјал:

ABS + PS

Потврдување:

CE, ROHS

Пакување Детали за:

Внатрешна кутија + картонска кутија

Место на потекло:

Кина

Испраќам барање
Опис

5 фитили во центарот ќе дадат бела светлина и шарена светлина.
Притиснете го копчето ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧЕНО за да ја смените шарената светлина.
Правилно дизајнираната основа овозможува непречено поставување на мали светилки на масата.
Заштеда на енергија и заштита на животната срединаАпликации:

Убави новогодишни подароци за вашите деца
Симпатичната форма ќе ја направи вашата соба уникатна
Идеален за дома, соба за спиење на бебиња, забава и други места

图

Брза детали
Влезен напон (V):3*АА батерии (не се вклучени)
Извор на светлина:ЛЕР
Боја на светлина:Шарена светлина
Материјал за тело за ламби:ABS + PS
Производ големина:10x10x18.6 см 
IP рејтинг:IP20
Потврдување:CE, RoHS
Гаранција (година):1-година
Температура на работа (℃):-10-45
Апликација:Спална соба, соба

Контрола на квалитетот:
1 方式 副本

Испраќам барање

Жешки категории