сите категории
EN

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

за нас

Changsha Enlighten Technology Co., Ltd беше натоварена во Централната слободна трговска зона Чангша, главен град на провинцијата Хунан, имаме над 15 години искуство во истражување и развој на осветлување, производство, тестирање и контрола на квалитетот.

Ние главно произведуваме внатрешно и надворешно LED ѕидно светло, LED неонско светло, LED светло на таванот, LED светло за површинско монтирање, LED подземно светло, LED светло за градина, LED светло за постелнина, светилка за внатрешна декорација, надворешни додатоци, приспособени производи, итн. Сите производи се Сертифицирани со CE и ROHS.

Прочитај повеќе

СЕРВИС

Жешки категории