Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e kopshtit

-6 1-XNUMX
-6 2-XNUMX
-6 3-XNUMX
-6 4-XNUMX
Moderne e zezë prej alumini gu10 2*35w formë e rrumbullakët në natyrë lart dhe poshtë dritë muri dritë llambadare për mur për pajisje shtëpie korridor dhoma gjumi
Moderne e zezë prej alumini gu10 2*35w formë e rrumbullakët në natyrë lart dhe poshtë dritë muri dritë llambadare për mur për pajisje shtëpie korridor dhoma gjumi
Moderne e zezë prej alumini gu10 2*35w formë e rrumbullakët në natyrë lart dhe poshtë dritë muri dritë llambadare për mur për pajisje shtëpie korridor dhoma gjumi
Moderne e zezë prej alumini gu10 2*35w formë e rrumbullakët në natyrë lart dhe poshtë dritë muri dritë llambadare për mur për pajisje shtëpie korridor dhoma gjumi

Moderne e zezë prej alumini gu10 2*35w formë e rrumbullakët në natyrë lart dhe poshtë dritë muri dritë llambadare për mur për pajisje shtëpie korridor dhoma gjumi


Emri i produktit:

E27 Drita e Kopshtit, Drita e lëndinë

Numri Modeli:

ELT-G196

materiali:

Alumin + Xham ose ABS + PC

Certifikim:

CE, ROHS, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Design Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat unike dhe të hollë të rrugës. Kjo shkëlqim i bukur është i përsosur për rrugën tuaj, oborrin, kopshtin, oborrin dhe dekorimin e vendkalimit tuaj.

● IP44 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga uji: Dritat tona të peizazhit të bëra me materiale alumini të hedhura miqësore me mjedisin, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë, dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin IP44 të papërshkueshëm nga uji, mund të përballojë të gjitha llojet e motit në natyrë në stinë të ndryshme, mos u shqetësoni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Ekonomike dhe efikase, e lehtë për t'u instaluar.

-6 1-XNUMX

-6 3-XNUMX

Aplikimet:

Pajisje llambash muri të projektuara me cilindra me dy koka të bëra me finiturë të zezë alumini me mbulesë xhami të dyfishtë të sipërme dhe të poshtme, të aplikueshme për oborrin, korridorin, restorantet, oborrin e shtëpisë, kopshtin, hyrjen, derën e përparme, vilat, ballkonet, tarracat.

产品 6-5

specifikimet

PËRSHKRIMI

Llambë muri Gu10 lart e poshtë
220V-240V~50/60Hz
 Mbajtëse llambë GU10 MAX 35W

Miratimi

CE, ROHS, IP44

MATERIAL

Difuzor alumini + xhami ose ABS+PC

Madhësia e llambës (mm)

98 * 67 * 150mm

KUTI (cm)

10.5 8 * * 16 cm

KARTON (cm)

33.5 * 26 * 34 cm / 18 copë

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC220-240V,50Hz
Power:35W
Burim drite:Mbajtëse llambash GU10
Ngjyra:Black / White / Gray
IP Vlerësimi:: IP44
materiali:Alumini me derdhje + xhami ose ABS+PC
Temperatura e Punës (℃): -20 - 50
Garanci (Viti):2-Year
Madhësia Produkt:92 67 * * 150 mm
Aplikacion:Kopshti, Oborri, Lëndina, Shtegu
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM