Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e kopshtit

-5 1-XNUMX
-5 2-XNUMX
-5 3-XNUMX
-5 4-XNUMX
Dekorimi i jashtëm Retro Lighting Drita E27 Llambë sigurie e papërshkueshme nga uji Dritat e Kopshtit për Mur
Dekorimi i jashtëm Retro Lighting Drita E27 Llambë sigurie e papërshkueshme nga uji Dritat e Kopshtit për Mur
Dekorimi i jashtëm Retro Lighting Drita E27 Llambë sigurie e papërshkueshme nga uji Dritat e Kopshtit për Mur
Dekorimi i jashtëm Retro Lighting Drita E27 Llambë sigurie e papërshkueshme nga uji Dritat e Kopshtit për Mur

Dekorimi i jashtëm Retro Lighting Drita E27 Llambë sigurie e papërshkueshme nga uji Dritat e Kopshtit për Mur


Emri i produktit:

E27 Dritë Kopshti, Dritë Muri

Numri Modeli:

ELT-G104, ELT-G106

materiali:

Alumini + Xhami

Certifikim:

CE, ROHS, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Fanerë muri të jashtëm: Finim anodizues me ngjyrë të zezë mat, mbulesë prej alumini.

●Anti-korrozioni: Përfundimet e aluminit shumë të qëndrueshme mbrojnë nga ekspozimi i diellit, ujit dhe borës.

●Krijoni ngrohtësi mikpritëse me një dizajn klasik fener që shton një prekje hijeshie koloniale në dekorimin bregdetar dhe tradicional.

●Xhami i lartë transparent, dritë e butë dhe mbrojtje e syve, elegant dhe elegant.

●Shkëlqeni një dritë udhëzuese në hyrjen tuaj të jashtme, oborrin, verandën ose pranë derës së garazhit.

●Merr një llambë mesatare E27 deri në 60 W, ekuivalente me një jetë të gjatë shërbimi.

-5 4-XNUMX

-5 5-XNUMX

Aplikimet:

Dy lloje të dritës së këtij stili, njëra është për dritat e murit të jashtëm dhe tjetra për dritat e oborrit të jashtëm, mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazh dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë.

-5 2-XNUMX

specifikimet

PËRSHKRIMI

Llambë muri kopshti prej alumini
220-240V 50 / 60Hz
Mbajtëse llambë E27 MAX 60W.                                          

Miratimi

CE, ROHS, IP44

MATERIAL

Trupi prej alumini i derdhur + difuzor xhami

Madhësia e llambës (mm)

210x200 x 340

KUTI (cm)

20x17.5x24

KARTON (cm)

54x41.5x26 / 6 copë

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC220-240V , 50Hz
Power:60W
Burimi i dritës:E27
Ngjyra:Black / White
Vlerësimi i IP:IP44
materiali:Alumini + xham me derdhje
Temperatura e Punës (℃):-20 - 50
Garanci (Viti):2-Year
Style:E27 dritat shtepia vila drite dekorative kopshti jashte
Madhësia Produkt:210x200x340mm
Aplikacion:Kopshti, Oborri, Lëndina, Shtegu
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM