Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e kopshtit

-4 1-XNUMX
-4 2-XNUMX
-4 3-XNUMX
-4 4-XNUMX
Material hedhës i zi prej alumini në shtëpi bar korridor dhoma gjumi pajisje 2700k të montuar në natyrë llambë mur dritë kornizë GU10 35W dritë muri strehim led dritë mur
Material hedhës i zi prej alumini në shtëpi bar korridor dhoma gjumi pajisje 2700k të montuar në natyrë llambë mur dritë kornizë GU10 35W dritë muri strehim led dritë mur
Material hedhës i zi prej alumini në shtëpi bar korridor dhoma gjumi pajisje 2700k të montuar në natyrë llambë mur dritë kornizë GU10 35W dritë muri strehim led dritë mur
Material hedhës i zi prej alumini në shtëpi bar korridor dhoma gjumi pajisje 2700k të montuar në natyrë llambë mur dritë kornizë GU10 35W dritë muri strehim led dritë mur

Material hedhës i zi prej alumini në shtëpi bar korridor dhoma gjumi pajisje 2700k të montuar në natyrë llambë mur dritë kornizë GU10 35W dritë muri strehim led dritë mur


Emri i produktit:

Drita e Kopshtit, Drita e Murit

Numri Modeli:

ELT-G195

materiali:

Alumini + Xhami

Certifikim:

CE, ROHS, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Design Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat unike dhe të hollë të rrugës. Kjo shkëlqim i bukur është i përsosur për rrugën tuaj, oborrin, kopshtin, oborrin dhe dekorimin e vendkalimit tuaj.

● IP44 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga uji: Dritat tona të peizazhit të bëra me materiale alumini të hedhura miqësore me mjedisin, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë, dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin IP44 të papërshkueshëm nga uji, mund të përballojë të gjitha llojet e motit në natyrë në stinë të ndryshme, mos u shqetësoni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Çmime konkuruese.

-4 1-XNUMX

-4 2-XNUMX

Aplikimet:

Llambat e murit të projektuar me cilindra me dy koka, të bëra me finiturë të zezë alumini me mbulesë xhami të dyfishtë të sipërme dhe të poshtme, të aplikueshme për oborrin, korridorin, restorantet, oborrin e shtëpisë, kopshtin, hyrjen, derën e përparme, vilat, ballkonet, tarracat.

-4 4-XNUMX

specifikimet

PËRSHKRIMI

Llamba muri prej alumini Gu10
220V-240V~50/60Hz
Mbajtëse llambë GU10 MAX 35W

Miratimi

CE, ROHS, IP44

MATERIAL

Difuzor alumini + xhami

Madhësia e llambës (mm)

75x125x200mm

KUTI (cm)

13.5x8.5x21.5 cm

KARTON (cm)

28.5x27x45 cm/12 copë

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC220-240V , 50Hz
Power:35W
Burim drite:Mbajtëse llambash GU10
materiali:Difuzor alumini + xhami
Ngjyra:Black / White
Vlerësimi i IP:IP44
Temperatura e Punës (℃):-20 -50
Garanci (Viti):2-Year
Style:Gu10 dritat e vilave shtepiake drite muri dekorativ kopshti jashte
Madhësia Produkt: 75x125 x200 mm
Aplikacion:Kopshti, Oborri, Shtegu
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM