Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e kopshtit

-3 1-XNUMX
-3 2-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX
-3 5-XNUMX
-3 6-XNUMX
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi
Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi

Çelik inox modern në natyrë dhe difuzor pc Opal pc Gu10 35w gjysmërreth lart e poshtë dritë muri dritë llambë e ndriçuar për mur për pajisjet e dhomës së gjumit të korridorit të barit në shtëpi


Emri i produktit:

Drita e Kopshtit, Drita e Murit

Numri Modeli:

ELT-W102/ELT-W103

materiali:

Stainless steel + Opal PC Diffuser

Certifikim:

CE, ROHS, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Design Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat unike dhe të hollë të rrugës. Kjo shkëlqim i bukur është i përsosur për rrugën tuaj, oborrin, kopshtin, oborrin dhe dekorimin e vendkalimit tuaj.

●Strong PC cover,not easy to warp,good water proof.

●Once the products are made, we will put bulbs  to light it

●IP54 Waterproof & Weatherproof: Our landscape path lights made with environment-friendly stainless steel materials, providing better sturdiness and stability, and can effectively prevent corrosion and rust. With IP54 waterproof rating, it can withstand all kinds of outdoor weather in various seasons, you don't worry about exposing the light to the rain or snow.

-3 1-XNUMX

产品3-3 副本

Aplikimet:

Designed to dual head cylinder wall lamp fixtures made of aluminum black finish with upper and lower double-sided glass cover, applicable to courtyard, hallway, restaurants, backyard, garden, doorway, front door, villas, balconies, terraces.

产品3-5 副本

产品3-6 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

New design stainless steel Gu10 garden lamp
220V-240V~ 50/60Hz
GU10 lampholder MAX 35W

Miratimi

CE, ROHS, IP54

MATERIAL

Stainless steel + Opal PC Diffuser

Madhësia e llambës (mm)

75 * 80 * 210mm

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V): AC220-240V,50Hz
Power: 35W
Burim drite: GU10 lampholder
materiali: Stainless steel + Opal PC Diffuser
Vlerësimi i IP: IP54.
Temperatura e Punës (℃):  -20 - 50
Garanci (Viti): 2-Year
Ngjyra: Black/White/Dark Grey
Madhësia Produkt: 75 * 80 * 210mm
Aplikacion: Kopshti, Oborri, Lëndina, Shtegu
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM