Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e kopshtit

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX
Llambë dekorative e jashtme moderne dekorative në natyrë e papërshkueshme nga uji IP54 220-240V Alumini E27 dritë llambë për llambën e kopshtit
Llambë dekorative e jashtme moderne dekorative në natyrë e papërshkueshme nga uji IP54 220-240V Alumini E27 dritë llambë për llambën e kopshtit
Llambë dekorative e jashtme moderne dekorative në natyrë e papërshkueshme nga uji IP54 220-240V Alumini E27 dritë llambë për llambën e kopshtit
Llambë dekorative e jashtme moderne dekorative në natyrë e papërshkueshme nga uji IP54 220-240V Alumini E27 dritë llambë për llambën e kopshtit

Llambë dekorative e jashtme moderne dekorative në natyrë e papërshkueshme nga uji IP54 220-240V Alumini E27 dritë llambë për llambën e kopshtit


Emri i produktit:

Garden Light, Wall Light

Numri Modeli:

ELT-G193, ELT-194

materiali:

Aluminum + Glass& Aluminum + PC

Certifikim:

CE, ROHS, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Design Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat unike dhe të hollë të rrugës. Kjo shkëlqim i bukur është i përsosur për rrugën tuaj, oborrin, kopshtin, oborrin dhe dekorimin e vendkalimit tuaj.

●Aluminium body PC or glass diffuser E27 MAX.40W,IP54 good waterproof performence,could make height as requested.

● IP54 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga uji: Dritat tona të peizazhit të bëra me materiale alumini të hedhura miqësore me mjedisin, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë, dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin IP54 të papërshkueshëm nga uji, mund të përballojë të gjitha llojet e motit në natyrë në stinë të ndryshme, mos u shqetësoni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

产品 2-5

Aplikimet:

Këto drita të oborrit në natyrë mund të përdoren për shteg, rrugë, oborr, kopsht, shtretër lule, peizazh dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë.

specifikimet

PËRSHKRIMI

New design, Aluminum Garden lamp
Llambadar 220V-240V ~ 50/60Hz E27 MAX 40W

Miratimi

CE, ROHS, IP54

MATERIAL

Aluminum + PC OR GLASS

Madhësia e llambës (mm)

¢90x500mm

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V): AC220-240V,50Hz
Power: 40W
Burimi i dritës: E27
Ngjyra: Black / White
materiali: Aluminum + Glass& Aluminum + PC
Vlerësimi IP: IP54
Temperatura e Punës (℃): -20 - 50
Garanci (Viti): 2-Year
style: E27 ndez vila në shtëpi dekorative shtyllë kopshti dritë në natyrë
Aplikacion: Kopshti, Oborri, Lëndina, Shtegu
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM