Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e baterisë LED

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
Drita e natës LED me bateri Ndriçim nate për fëmijë Festa e ditëlindjes për fëmijë
Drita e natës LED me bateri Ndriçim nate për fëmijë Festa e ditëlindjes për fëmijë
Drita e natës LED me bateri Ndriçim nate për fëmijë Festa e ditëlindjes për fëmijë

Drita e natës LED me bateri Ndriçim nate për fëmijë Festa e ditëlindjes për fëmijë


Emri i produktit:

Dritë Led Night, Dritë Led Baterie

Numri Modeli:

ELT-TN100

materiali:

ABS

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

1. Dritë e butë, nuk dëmton sytë, Jo verbuese.
2. E butë e ngrohtë, e lehtë për të shoqëruar fëmijën tuaj, fëmija juaj nuk është i vetmuar, nuk ka frikë nga nata e errët.
3. Dritë e bardhë e ngrohtë, është e përshtatshme për pleqsh natën.
4. Thjesht prekni lehtë sensorin e dritës së natës për të ndërruar ngjyrat e ndryshme të dritës së llambës së çerdhes.

产品1-3 副本

Aplikimet:

Ndriçimi i brendshëm Dekorimi i përgjithshëm i ndriçimit të shtëpisë, qendrave tregtare, hoteleve, dekorimit të festivalit, vitrinës dhe kështu me radhë.

产品 1-5 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

1SMD SOFT TOUCH LIGHT me grep dhe ndërprerës fluoreshence
Përdorni 3 bateri AAA (nuk përfshihen)
E disponueshme në ngjyra të ndryshme për injeksion
Butoni ON/OFF i sensorit të prekjes
RGB ndryshon ngjyrën
LED me intensitet të lartë që kursen energji
E përkryer për kamping, dhoma gjumi, korridore, dollap dhe banjo

Miratimi

CE, ROHS, IP20

MATERIAL

ABS

Madhësia e llambës (mm)

81x91x103

Detajet e shpejta
Burimi i dritës:LED
materiali:ABS + PS
Burimi i energjisë:3 * bateri AAA
Led Ngjyra:Whtie, RGB
Size:8.1 9.3 * * 10.3CM
Ngjyra e llambës:e bardhë
Certifikim:CE, ROHS
Stili:Dritë nate me prekje RGB
Funksioni:Prekni ndezur/fikur
Garanci (Viti):1-Year
Aplikacion:Dhoma e brendshme, dhoma e gjumit.
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM