Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita LED e Bulkhead & Drita e Tavanit

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX
New Design Surface Mounted IP65 Led Ceiling Light12W,18W Led Bulkhead Light
New Design Surface Mounted IP65 Led Ceiling Light12W,18W Led Bulkhead Light
New Design Surface Mounted IP65 Led Ceiling Light12W,18W Led Bulkhead Light
New Design Surface Mounted IP65 Led Ceiling Light12W,18W Led Bulkhead Light

New Design Surface Mounted IP65 Led Ceiling Light12W,18W Led Bulkhead Light


Emri i produktit:Led Bulkhead Light
Numri Modeli:ELT-B115, ELT-B116
materiali:ABS + PC
Certifikim:CE, ROHS, ERP, IP65
Details paketimit:Kuti e brendshme + kuti kartoni
Vendi i origjinës:Kinë
HETIM
Përshkrim

●LED Bulkhead Light Economical Series - Modern Simple Style IP65 Oval LED Bulkhead Light, for both Indoor and Outdoor Bright lighting: high lumen illumination

●Reliable and Safe Quality: high quality shade

●Moisture proof: new design, Moisture proof

●Energy-saving: LED chip-SMD 2835

●Long Lifespan: 20000 hours 

●Power: High lighting effect, low consumption

●Easy Installation: Surface mounted. It can be installed in various places perfectly.

产品1的详情

Aplikimet:

Banjo, Kuzhinë, Tualet, Korridor, Shkollë, Hotel, Vitrinë, Depo, Ballkon, Supermarket.

specifikimet
PËRSHKRIMIDizajn i ri, llambë Led Ceiling
AC200V-240V ~ 50Hz
SMD2835 LED 12W/18W
CCT: 2700K-6500K
LUMEN:100lm/W
RA> 80
MiratimiCE, ROHS, ERP, IP65
MATERIALABS + PC
Madhësia e llambës (mm)150x120x80mm

图片 2

Detajet e shpejta

Input Voltage(V): AC 200-240V 50Hz.

Color Temperature (CCT): 2700-6500K

Light Source: SMD2835 LED

Color Rendering Index (Ra): 80

Type: Modern Decorative Oval bulkhead

Fuqia: 12W, 18W

Vlerësimi i IP: IP 65

Lamp Luminous Efficiency(lm/w): 100lm/W

Materiali: ABS + PC

Warranty (Year): 3-Year

Usage: Garden, Yard, Corridor Bulkhead Light

Përparësia konkurruese

Dizajn i mbyllur plotësisht, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga insektet.

Çipi LED i markës - Çip LED me ndriçim të lartë, kursim i energjisë, shpërndarje më e mirë e nxehtësisë, jetë më e gjatë.

Nënshtresa alumini e trashë me bakër të pastër - Nënshtresa alumini ka avantazhet e përcjelljes së nxehtësisë me efikasitet të lartë, shpërndarjes së qëndrueshme të nxehtësisë dhe mbrojtjes efektive kundër dëmtimit të mbinxehjes.

Drejtues IC me rrymë konstante – Presion i vazhdueshëm dhe i vazhdueshëm, mbrojtje e shumëfishtë, mbingarkesë, nën tension, mbrojtje nga qarku i shkurtër.

Kontrolli i cilësisë:

测试方式 副本

HETIM