Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita LED e Bulkhead & Drita e Tavanit

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX
Llambë popullore IP65 e papërshkueshme nga uji plastike e rrumbullakët 8w 12w 15w 18w mur e montuar në tavan dritë e ndriçuar me lagështi LED LED
Llambë popullore IP65 e papërshkueshme nga uji plastike e rrumbullakët 8w 12w 15w 18w mur e montuar në tavan dritë e ndriçuar me lagështi LED LED
Llambë popullore IP65 e papërshkueshme nga uji plastike e rrumbullakët 8w 12w 15w 18w mur e montuar në tavan dritë e ndriçuar me lagështi LED LED
Llambë popullore IP65 e papërshkueshme nga uji plastike e rrumbullakët 8w 12w 15w 18w mur e montuar në tavan dritë e ndriçuar me lagështi LED LED

Llambë popullore IP65 e papërshkueshme nga uji plastike e rrumbullakët 8w 12w 15w 18w mur e montuar në tavan dritë e ndriçuar me lagështi LED LED


Emri i produktit:

Led Bulkhead Light

Numri Modeli:

ELT-B109/110/111/112

materiali:

ABS + PC

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP65

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Seria ekonomike e dritës LED - Koka e rrumbullakët LED me stil modern IP65
Dritë, si për ndriçim të brendshëm ashtu edhe për atë të jashtëm: Ndriçim me lumen të lartë
Cilësi e besueshme dhe e sigurt: hije me cilësi të lartë
Provë lagështie: dizajn i ri, provë lagështie
Kursimi i energjisë: çip LED-SMD 2835
Jetëgjatësi e gjatë: 20000 orë
Fuqia: Efekt i lartë ndriçimi, konsum i ulët
Instalim i lehtë: I montuar në sipërfaqe. Mund të instalohet në vende të ndryshme në mënyrë perfekte.

产品 2-5 副本

Aplikimet:

Banjo, Kuzhinë, Tualet, Korridor, Shkollë, Hotel, Vitrinë, Depo, Ballkon, Supermarket.

产品 2-6 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë Led Ceiling
AC200V-265V ~ 50Hz
SMD2835 LED 28pcs/42pcs, 12W/18W,
LUMEN: 960lm/1440lm
CCT: 2700K-6500K  
RA>80 PF>0.5

Miratimi

CE, ROHS, ERP, IP65

MATERIAL

ABS + PC

Madhësia e llambës (mm)

175x58mm /210 x60mm

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT):2700-6500K
Burimi i dritës:SMD2835 LED
Indeksi i pasqyrimit të ngjyrave (Ra):80
Lloji:Formë moderne dekorative ovale e rrumbullakët
Tensioni i hyrjes (V):AC 200-265V 50Hz.
Power:12W, 18W
Vlerësimi IP:IP65
Efikasiteti ndriçues i llambës (lm / w):80lm / W
materiali:ABS + PC
Garanci (Viti):2-Year
Perdorimi:Kopshti, Oborri, Drita e Bulkhead -it të Korridorit
Përparësia konkurruese

Dizajn i mbyllur plotësisht, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga insektet.
Çipi LED i markës - Çip LED me ndriçim të lartë, kursim i energjisë, shpërndarje më e mirë e nxehtësisë, jetë më e gjatë.
Nënshtresa alumini e trashë me bakër të pastër - Nënshtresa alumini ka avantazhet e përcjelljes së nxehtësisë me efikasitet të lartë, shpërndarjes së qëndrueshme të nxehtësisë dhe mbrojtjes efektive kundër dëmtimit të mbinxehjes.
Drejtues IC me rrymë konstante – Presion i vazhdueshëm dhe i vazhdueshëm, mbrojtje e shumëfishtë, mbingarkesë, nën tension, mbrojtje nga qarku i shkurtër.

-2 3-XNUMX

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM