Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Udhëhequr nga drita përmbytje

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
Kursimi i energjisë me Lumen të lartë IP65 i papërshkueshëm nga uji Reflektori i jashtëm i kompjuterit në vendndërtim Ndriçim përmbytjeje 10-100 W RGBW Dritë Led Flood
Kursimi i energjisë me Lumen të lartë IP65 i papërshkueshëm nga uji Reflektori i jashtëm i kompjuterit në vendndërtim Ndriçim përmbytjeje 10-100 W RGBW Dritë Led Flood

Kursimi i energjisë me Lumen të lartë IP65 i papërshkueshëm nga uji Reflektori i jashtëm i kompjuterit në vendndërtim Ndriçim përmbytjeje 10-100 W RGBW Dritë Led Flood


Emri i produktit:

Drita e përmbytjes e udhëhequr nga jashtë

Numri Modeli:

ELT-F100

materiali:

Alumini + Xham i zbutur

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP65

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Kanë një jetëgjatësi të veçantë

●Kursimi i energjisë: Krahasuar me llambën inkandeshente, kursimi i energjisë deri në 75%, fluksi i prozhektorit 85W dhe llambat inkandeshente 500W rrjedhin afërsisht të njëjtë.

●Përkthim i mirë i ngjyrave: indeksi i ngjyrave është më i madh se 80, ngjyra e lehtë e butë, që tregon ngjyrën natyrale të objektit.

●Temperatura e ngjyrës opsionale: nga 3000K në 6500K nga klienti sipas nevojave të zgjedhura dhe mund të bëhen llamba me ngjyra për ndriçimin e dekorimit të kopshtit.

●Raporti i dritës së dukshme është i lartë: në dritën e emetuar, raporti i dritës së dukshme është më shumë se 80%, efekti vizual është i mirë.

●Nuk ka nevojë të ngroheni. Mund të fillojë dhe të rindizet menjëherë, dhe nuk do të ketë fenomen të zbehjes së dritës në llambat e zakonshme të shkarkimit të elektrizuar.

●Performancë e shkëlqyer elektrike: faktor i lartë i fuqisë, harmonika e ulët e rrymës, furnizimi me tension konstant, fluksi konstant i dritës në dalje.

●Instalimi është i adaptueshëm: mund të instalohet në çdo drejtim pa kufizime.

产品 2-3

Aplikimet:

●Zëvendësimi i llambës tradicionale inkandeshente, CFL, llambë halide;

●Aplikacion ndriçimi për shtëpi, zyrë, shkollë, zyrë, fabrika, vende argëtimi si hotel, restorant, dyqan, bar etj.

●Aplikim ndriçimi për ndërtesa të mëdha, kënd lojërash, ekspozitë, kopsht, peizazh, shteg, sallon, tavan, dollap, dysheme, pishinë etj.

产品 2-4 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

Tensioni i hyrjes: AC100-265V 50Hz
SMD2835 LED 10W,20W,30W,50W,100W
Efikasiteti i energjisë: 0.9 >
Rrezja Angle: 120 °  
Fluksi i ndritshëm: 90lm/W
CCT: 3000-6500K
RA: ≥80

Miratimi

CE, ROHS, ERP, IP65

MATERIAL

Alumini i derdhur + qelqi i zbutur

Madhësia e llambës (mm)

115x80x12.5

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC100-265V 50Hz
Temperatura e ngjyrave (CCT):3000-6500K
Power:10W,20W,30W,50W,100W.
Burimi i dritës:SMD LED
Efikasiteti ndriçues i llambës (lm / w):90lm / w
CRI (Ra>):80
Materiali i trupit të llambës:Alumini + Xham i zbutur     
IP Vlerësimi:IP65
Ngjyra:gri/e zezë/e bardhë
Temperatura e Punës (℃): -20--45
Garanci (Viti):2-Year
Style:Dritë LED i papërshkueshëm nga uji IP65
Aplikacion: Theme Park, rruga, rruga, stacioni i autostradës, sheshi publik, parking
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM