Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Udhëhequr nga drita përmbytje

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
Super Bright Security 3000K-6500K Drita e Bardhë Drita e Ditës Drita Drita e Bardhë e Aluminit IP65 e papërshkueshme nga uji në natyrë LED për Arenën e fushës së basketbollit në kopshtin e oborrit
Super Bright Security 3000K-6500K Drita e Bardhë Drita e Ditës Drita Drita e Bardhë e Aluminit IP65 e papërshkueshme nga uji në natyrë LED për Arenën e fushës së basketbollit në kopshtin e oborrit

Super Bright Security 3000K-6500K Drita e Bardhë Drita e Ditës Drita Drita e Bardhë e Aluminit IP65 e papërshkueshme nga uji në natyrë LED për Arenën e fushës së basketbollit në kopshtin e oborrit


Emri i produktit:

Drita e përmbytjes e udhëhequr nga jashtë

Numri Modeli:

ELT-F101, ELT-F101S

materiali:

Alumini + Xham i zbutur

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP65

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●KËNDI I GJERE I RREZIT & I QËNDRUESHËM: Këndi i rrezes 120°, pa hije dhe kundër shkëlqimit, duke siguruar ndriçim efikas për mjedisin tuaj të zonës më të madhe. Një mbajtëse metalike e rregullueshme e zgjeruar dhe e trashë e bën më të qëndrueshme dritën LED të dyshemesë.

●IP65 I papërshkueshëm nga uji: Dritat e arenës LED 10-50W janë bërë prej alumini të derdhur, prozhektori mund të funksionojë mirë në shi, borë, borë. I përshtatshëm si për ambiente të brendshme ashtu edhe për ato të jashtme, mund të aplikohet në kopshte, fabrika, oborr, stadiume, oborr, sheshe dhe çdo arenë.

●INSTALLIM I LEHTË: Mund ta instaloni lehtësisht në tavan, mure, tokë dhe vende të tjera duke rregulluar mbajtësin në kënde të ndryshme dhe duke ndjekur disa hapa të thjeshtë instalime elektrike.

ELT-F101

-1 1-XNUMX

●kur ktheheni nga dielli, sensori punon gjatë gjithë ditës.
kur pozicioni i hënës rregullohet, sensori nuk funksionon gjatë ditës, por automatikisht hyn në gjendjen e punës gjatë natës.

Distanca e zbulimit

Vendosja e kohës

Drite ambienti

Zbulimi i shpejtësisë së lëvizjes

Lartësia e instalimit

8±2M (<24℃) (e rregullueshme)

10±5sek-8±2min.
     (Rregullueshme)

2-2000 luks.
     (Rregullueshme)

0.6-1.5m / s

1-3m

ELT-F101S

-1 2-XNUMX

Aplikimet:

Kjo dritë LED mund të përdoret për ndriçimin e projektit të kopshtit, pishinës, strehëve të jashtme, skajeve dhe qosheve, dhomës së ekspozitës së brendshme ose ndriçimit të vitrinës, ndriçimit të pjesshëm.

产品 1-3 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

Tensioni i hyrjes: AC220-240V 50Hz SMD2835 10W
Efikasiteti i energjisë: 0.9 >

Fluksi i ndritshëm:≥850 Lm 
CCT: 2700-6500K
RA: ≥80
Ta: -20℃℃+50℃
ERP: A+

Koha e jetës: 50000 orë

Specifikimi i kabllit:H05RN-F 3G1.0mm², Ekspozuar 0.3M

Miratimi

CE, ROHS, IP65, ERP

MATERIAL

Alumini i derdhjes së prerë, xhami i kalitur

Madhësia e llambës (mm)

155x290x53

Artikull

Fuqija

që shkëlqen

Temperatura ngjyra

Tensioni hyrës

Madhësia produkt

Pesha neto
           (KGS)

Opsioni PIR

ELT-F101

10W

850LM

3000-6500K

AC220-240V 50Hz

15.5 * 29 * 53

0.37

NO

20W

1700LM

19 * 33 * 53

0.53

30W

2550LM

18.5 * 27.5 * 45

0.78

50W

4250LM

19 * 37.5 * 56.5

0.96

ELT-F101S

10W

850LM

3000-6500K

AC220-240V 50Hz

15.5 * 29 * 53

0.45

PO

20W

1700LM

19.5 * 36 * 52

0.61

30W

2550LM

23.5 * 37.5 * 45

0.86

50W

4250LM

26.5 * 37.5 * 50

1.05

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC220-240V,50Hz
Power:10W,20W,30W,50W.
Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700--6500 mijë
Burimi i dritës: LED
Fluksi Ndriçues i llambës (lm):850 ~ 4250LM
CRI (Ra>):80
Vlerësimi i IP: IP65
Materiali i trupit të llambës: Alumini + Xham i zbutur
Ngjyra: gri/e zezë/e bardhë
Temperatura e Punës (℃): -20 - -45
Garanci (Viti): 2-Year
style: Drita e përmbytjes së papërshkueshme nga uji
Aplikacion: Theme Park, rruga, rruga, stacioni i autostradës, sheshi publik, parking
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM