Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Udhëhequr nga drita përmbytje

-1 4-XNUMX
-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
Ultra Slim SMD LED Floodlight IP65 Waterproof 10W 20W 30W 50W 100WFlood light with PIR Motion sensor
Ultra Slim SMD LED Floodlight IP65 Waterproof 10W 20W 30W 50W 100WFlood light with PIR Motion sensor
Ultra Slim SMD LED Floodlight IP65 Waterproof 10W 20W 30W 50W 100WFlood light with PIR Motion sensor
Ultra Slim SMD LED Floodlight IP65 Waterproof 10W 20W 30W 50W 100WFlood light with PIR Motion sensor

Ultra Slim SMD LED Floodlight IP65 Waterproof 10W 20W 30W 50W 100WFlood light with PIR Motion sensor


Emri i produktit:Drita e përmbytjes e udhëhequr nga jashtë
Numri Modeli:ELT-F111, ELT-F111S
materiali:Alumini + Xham i zbutur
Certifikim:CE, ROHS, ERP, IP65(no pir), IP44(with pir)
Details paketimit:Kuti e brendshme + Kuti kartoni
Vendi i origjinës:Kinë
HETIM
Përshkrim

●KËNDI I GJERE I RREZIT & I QËNDRUESHËM: Këndi i rrezes 120°, pa hije dhe kundër shkëlqimit, duke siguruar ndriçim efikas për mjedisin tuaj të zonës më të madhe. Një mbajtëse metalike e rregullueshme e zgjeruar dhe e trashë e bën më të qëndrueshme dritën LED të dyshemesë.

●IP65 I papërshkueshëm nga uji: Dritat e arenës LED 10-100W janë bërë prej alumini të derdhur, prozhektori mund të funksionojë mirë në shi, borë, borë. I përshtatshëm si për ambiente të brendshme ashtu edhe për ato të jashtme, mund të aplikohet në kopshte, fabrika, oborr, stadiume, oborr, sheshe dhe çdo arenë.

●INSTALLIM I LEHTË: Mund ta instaloni lehtësisht në tavan, mure, tokë dhe vende të tjera duke rregulluar mbajtësin në kënde të ndryshme dhe duke ndjekur disa hapa të thjeshtë instalime elektrike.

●kur ktheheni nga dielli, sensori punon gjatë gjithë ditës.

●when the position of the moon is adjusted, the sensor does not work during the day, but automatically enters the working state at night

-1 1-XNUMX-1 3-XNUMX

Aplikimet:

Kjo dritë LED mund të përdoret për ndriçimin e projektit të kopshtit, pishinës, strehëve të jashtme, skajeve dhe qosheve, dhomës së ekspozitës së brendshme ose ndriçimit të vitrinës, ndriçimit të pjesshëm.

产品1的应用场景

specifikimet
PËRSHKRIMIInput Voltage:AC100-265V 50/60Hz
Average Luminous Flux:>100LM/W
IP Rating: IP65/IP44
Color of body:Black/White
RA:>80
CCT:2700-6500K(Changeable)
MiratimiCE, ROHS, ERP
MATERIALAluminum Die-casting body, Tempered glasses,
Steel bracket
MADHËSIA E llambës (cm)115 x 80 x 12.5mm(10W)
Detajet e shpejta

Input Voltage(V): AC100-265V,50Hz

Power:10W,20W,30W,50W,100W

Color Temperature (CCT): 2700--6500K

Light Source: SMD LED

Lamp Luminous Flux(lm/w): 100lm/w

CRI (Ra>): 80

IP rating: IP65(no pir), IP44(with pir)

Lamp Body Material: Aluminum

Ngjyra: e zezë/e bardhë

Garancia (vit): 3-vjet

style: Waterproof Led Flood Light

Application: Theme Park, street, roadway, highway station, public square, parking lot

Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

测试方式 副本

HETIM