Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita neoni LED

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX
-1 5-XNUMX
-1 6-XNUMX
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa
Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa

Tabelat neoni të anijes kozmike Drita neoni LED Drita neoni UFO Shenja akrilike e dritës së natës Blu jeshile Drita me tabela neoni për fëmijë në dhomën e gjumit Bar dhuratash Dekorime arti në mur për festa


Emri i produktit:

Shenjë Led me dritë neoni

Numri Modeli:

ELT-N-01

materiali:

AS backboard + shirit neoni

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Shenja neoni LED e anijes kozmike është dritë e vërtetë neoni akrilike, jo plastike LED. Drita muri me dritë neoni Dekor muri, bateri ose akrilik me ndriçim me energji USB. Sistemi më i avancuar i elektrodës, konsumi i ulët i energjisë dhe jetëgjatësia. Shenjat LED neoni janë me dizajn 5V me tension të ulët, prandaj mos u shqetësoni se do të nxehet, nuk ka rrezik për thyerje xhami ose rrjedhje të substancave të dëmshme. Ajo ka rrugën e saj në miliona familje si dekorimi i mureve me pllaka neoni, dritat e murit neoni, llamba neoni dhe drita e natës.
Dritë neoni E bërë nga drita fleksibile të shiritit LED dhe pllakë akrilike e pasme. Krahasuar me dritat e zakonshme neoni, transmetueshmëria e saj e dritës është jashtëzakonisht e fortë, drita është më e butë dhe uniforme dhe ka një efekt më të qartë të largpamësisë. Shenja neoni akrilike është rezistente ndaj temperaturave të larta dhe e qëndrueshme. Shenja neoni LED përdor në tension të ulët dhe kursim të energjisë, është shumë e qetë kur ndizet dhe është e mirë për të fjetur. Giftshtë një dhuratë perfekte për fëmijët.

Aplikimet:

Led Neon Light Wall Wall Light Wall Decor Neoni Shenjë është një sy ideal për dekorin ose festën e shtëpisë tuaj, dhe mund të jetë si Ditëlindja, Dita e Shën Valentinit, dhuratat e Krishtlindjeve për familjet, Dashuruesit, të dashurat, Vajzat, fëmijët etj. Dritat neoni përdoren gjerësisht në dhomën e gjumit , Dhoma e Fëmijëve, Dhoma e Ndenjes, Bar, Festa, Dasma, Dhoma e Lojrave, Klub nate, Kafene, Dyqan me pakicë, Klub, Bankë, shesh, Restorant, Vend publik, Dhoma e shfaqjeve, Dekorim i shtëpisë, etj.

-1 1-XNUMX

-1 6-XNUMX

specifikimet

material

AS backboard + shirit neoni

Ngjyra LED

E verdhë, jeshile, e kuqe, rozë, blu, e verdhë, etj

Certifikata

CE / RoHS

Fuqija

Kabllo USB (mund të shtojë përshtatës)

garanci

2 vjet 

Vidë instalimi

Në dispozicion 

Paketë e brendshme

1 kuti kompjuteri 

Sasi kartoni

20pcs

Vendi i përdorimit

Bar, Klub nate, Kafene, Dyqan me pakicë, Klub, bankë, shesh, restorant, vend publik, dhomë shfaqjeje, dekorim shtëpie, etj.

Projektimi

Dizajni i personalizuar është i mirëseardhur

Detajet e shpejta

Dritë neoni LED, shenjë e Tokës Dritë neoni LED, Dritë neoni me shenjë hëne, Shenjë neoni me dritë LED për qen cool

Përparësia konkurruese

Karakteristikat e Led neon flex
1. Dizajni i xhaketës me ngjyrë të bardhë dhe me ngjyrë
2. Sipërfaqja e kupolës, ndriçimi i vazhdueshëm dhe i njëtrajtshëm, pa pikë LED ose njollë të errët.
3. Jashtëzakonisht fleksibël
4. Opsionet e tensionit të ulët ose tensionit të linjës
5. Qëndrueshmëri, Rezistente ndaj ndikimit, Rezistente ndaj motit, Prodhim minimal i nxehtësisë (I sigurt në prekje)
6.Easy për të instaluar
7. Kosto jashtëzakonisht të ulëta të mirëmbajtjes

1) Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë:
Ne kemi inspektim në hyrje të lëndëve të para; gjatë prodhimit,
ne kemi inspektim të procesit në çdo linjë prodhimi; kur produktet të kenë mbaruar,
ne kemi inspektimin përfundimtar në përfundimin, paketimin, punimin e tyre.

2) Aftësi e fortë R&D:
Projektuesi ynë profesional ju ofron këshillat më të mira, bëni që Shenja juaj Neon LED të jetë gjithmonë më e mira për tregun tuaj,
do t'ju japë një avantazh të fortë ndaj konkurrentëve tuaj.
Dizajni i klientit urdhrat OEM dhe ODM janë të mirëseardhura.

HETIM