Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita neoni LED

-2 1-XNUMX
-2 5-XNUMX
-2 6-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 4-XNUMX
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve
Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve

Shenja të dritës neoni Rainbow Drita nate akrilike Dekor muri Rainbow Drita LED neoni për fëmijë Llambë LED për dhomën e bebeve


Emri i produktit:

Shenjë Led me dritë neoni

Numri Modeli:

ELT-N-02

materiali:

AS backboard + shirit neoni

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Drita e natës: Drita e natës Cute Neon Rainbow SIGN, është një zgjidhje e mrekullueshme për dekorimin e dhomës së të vegjëlve tuaj. Llambë Led dekorative e bukur dhe moderne. Shtoni energji në tryezën anësore të krevatit me këtë dekor me dritë LED. Ofron një ambient të ngrohtë me dritë në ambientin tuaj.
Shenja neoni LED është dritë e vërtetë neoni akrilike, jo plastike e udhëhequr. Dekor, bateri ose USB me ndriçim akrilik me dritë muri të lehta. Sistemi më i avancuar i elektrodave, konsum i ulët i energjisë dhe jetë e gjatë. Shenjat LED neoni janë me dizajn 5V të tensionit të ulët, kështu që mos u shqetësoni se do të nxehet, nuk ka rrezik thyerje xhami ose rrjedhje të substancave të dëmshme. Ajo ka rrugën e saj në miliona familje si shenja neoni dekorimi i murit, drita neoni ne mur, llambë neoni dhe dritë nate.
Dritë neoni E bërë nga drita fleksibile të shiritit LED dhe pllakë akrilike e pasme. Krahasuar me dritat e zakonshme neoni, transmetueshmëria e saj e dritës është jashtëzakonisht e fortë, drita është më e butë dhe uniforme dhe ka një efekt më të qartë të largpamësisë. Shenja neoni akrilike është rezistente ndaj temperaturave të larta dhe e qëndrueshme. Shenja neoni LED përdor në tension të ulët dhe kursim të energjisë, është shumë e qetë kur ndizet dhe është e mirë për të fjetur. Giftshtë një dhuratë perfekte për fëmijët.

Aplikimet:

Led Neon Light Wall Wall Light Wall Decor Neoni Shenjë është një sy ideal për dekorin ose festën e shtëpisë tuaj, dhe mund të jetë si Ditëlindja, Dita e Shën Valentinit, dhuratat e Krishtlindjeve për familjet, Dashuruesit, të dashurat, Vajzat, fëmijët etj. Dritat neoni përdoren gjerësisht në dhomën e gjumit , Dhoma e Fëmijëve, Dhoma e Ndenjes, Bar, Festa, Dasma, Dhoma e Lojrave, Klub nate, Kafene, Dyqan me pakicë, Klub, Bankë, shesh, Restorant, Vend publik, Dhoma e shfaqjeve, Dekorim i shtëpisë, etj.

产品2-7 应用 副本

产品2-8 应用 副本

1 图片

产品2-9 应用 副本

specifikimet

material

AS backboard + shirit neoni

Ngjyra LED

E verdhë, jeshile, e kuqe, rozë, blu, e verdhë, etj

Certifikata

CE / RoHS

Fuqija

Kabllo USB (mund të shtojë përshtatës)

garanci

2 vjet 

Vidë instalimi

Në dispozicion 

Paketë e brendshme

1 kuti kompjuteri 

Sasi kartoni

20pcs

Vendi i përdorimit

Bar, Klub nate, Kafene, Dyqan me pakicë, Klub, bankë, shesh, restorant, vend publik, dhomë shfaqjeje, dekorim shtëpie, etj.

Projektimi

Dizajni i personalizuar është i mirëseardhur

Detajet e shpejta

Dritë neoni LED, shenjë e Tokës Dritë neoni LED, Dritë neoni me shenjë hëne, Shenjë neoni me dritë LED për qen cool

Përparësia konkurruese

Karakteristikat e Led neon flex
1. Dizajni i xhaketës me ngjyrë të bardhë dhe me ngjyrë
2. Sipërfaqja e kupolës, ndriçimi i vazhdueshëm dhe i njëtrajtshëm, pa pikë LED ose njollë të errët.
3. Jashtëzakonisht fleksibël
4. Opsionet e tensionit të ulët ose tensionit të linjës
5. Qëndrueshmëri, Rezistente ndaj ndikimit, Rezistente ndaj motit, Prodhim minimal i nxehtësisë (I sigurt në prekje)
6.Easy për të instaluar
7. Kosto jashtëzakonisht të ulëta të mirëmbajtjes

1) Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë:
Ne kemi inspektim në hyrje të lëndëve të para; gjatë prodhimit,
ne kemi inspektim të procesit në çdo linjë prodhimi; kur produktet të kenë mbaruar,
ne kemi inspektimin përfundimtar në përfundimin, paketimin, punimin e tyre.

2) Aftësi e fortë R&D:
Projektuesi ynë profesional ju ofron këshillat më të mira, bëni që Shenja juaj Neon LED të jetë gjithmonë më e mira për tregun tuaj,
do t'ju japë një avantazh të fortë ndaj konkurrentëve tuaj.
Dizajni i klientit urdhrat OEM dhe ODM janë të mirëseardhura.

HETIM