Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Diellore LED

750.4
750.1
750.2
750.3
High lumen quality solar panel IP65 Waterproof home led solar light PIR motion sensor Outdoor solar security wall light
High lumen quality solar panel IP65 Waterproof home led solar light PIR motion sensor Outdoor solar security wall light
High lumen quality solar panel IP65 Waterproof home led solar light PIR motion sensor Outdoor solar security wall light
High lumen quality solar panel IP65 Waterproof home led solar light PIR motion sensor Outdoor solar security wall light

High lumen quality solar panel IP65 Waterproof home led solar light PIR motion sensor Outdoor solar security wall light


Emri i produktit:Drita Diellore LED
Numri Modeli:ELT-S188
materiali:ABS+PC+Glass
Certifikim:CE, ROHS, EMC, IP65
Details paketimit:Kuti e brendshme + kuti kartoni
Vendi i origjinës:Kinë
HETIM
Përshkrim

●Unique Design & Energy Saving:Unique and Exquisite Pattern Solar Wall Lights. This beautiful glow is perfect for your pathway, yard, garden, patio, and walkway decoration. Solar lights have high-conversion solar panels to ensure fast charging and long-time lighting, saving energy and zero electricity bills throughout the year.

●Upgrade Solar Panels & Energy Saving:The warm white led solar pathway lights powered by solar are the perfect decorative outdoor lighting and no electricity required. Absorb sunlight to charge, the solar garden lights charged by direct sunlight for 8 hours can provide 5 hours illumination. The solar powered outdoor lights automatically turn on at night and turn off at dawn

●IP65 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga moti: Dritat tona të shtigjeve të peizazhit të bëra me trup plastik miqësor ndaj mjedisit dhe panele silikoni me një kristal të pastër opal ose PC me hije të pastër 1W, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin e papërshkueshëm nga uji IP65, mund të përballojë të gjitha llojet e motit në natyrë në stinë të ndryshme, nuk shqetësoheni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Auto On/Off & Long Time Lighting:The outdoor solar lights can automatically turning on at dusk and turn off at dawn. They are built-in 3.7V 18650 Li-ion battery. It only needs 8 hours to be fully charged and provides 5 hours of working time to meet the night lighting needs.

●Instalohet lehtësisht: Drita diellore LED mund të instalohet duke përdorur vida zgjerimi dhe vida vetëpërgjimi.

Detajet e produktit

Aplikimet:

Këto drita të oborrit të jashtëm mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazhe dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë. (Shënim: Paneli diellor nuk duhet të mbulohet nga asnjë objekt i huaj gjatë karikimit, përndryshe do të bëjë që paneli diellor të dështojë të karikojë)

产品应用

specifikimet
PËRSHKRIMINew design, Solar Garden wall lamp
MiratimiCE, ROHS, EMC, IP65
MATERIALABS+PC Fuqia e panelit diellor 5V 1W.
KUJDESBateri 3.7V 18650 1800 mAh li-jon, 8 copë SMD 2W, 200lm
Bateri 3.7V 18650 2600 mAh li-jon, 14 copë SMD 8W, 850lm
Bateri 3.7V 18650 3000 mAh li-jon, 13 copë SMD 16W, 1500lm
COLORBLACK
SENSORsensor distance: Max.3-5m, sensor angle: 110
Modaliteti i dritës:
1. human body induction (PIR)
2. Time delay:30s
MADHËSIA E llambës (cm)17x14.5x3  (2W)
Detajet e shpejta

Color Temperature (CCT): 6000K

Burimi Light: LED

Power Supply: Solar Panel

Input Voltage(V): 3.7V

Lamp Luminous Flux(lm): 200lm/850lm/1600lm

CRI (Ra>): 80

Material: ABS +PC

Rechargeable battery: 18650Li-ion battery

Garancia (vit): 2-vjet

Type: outdoor solar led security wall light

Application: Road/Garden/Park/Square/Street /Pathway

Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

测试方式 副本

HETIM