Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Diellore LED

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
图片 1
-2 5-XNUMX
Drita të reja LED të kopshtit të papërshkueshëm nga uji brenda-jashtë me panel diellor të ndarë në mur Drita diellore LED me ndërprerës të automatizuar
Drita të reja LED të kopshtit të papërshkueshëm nga uji brenda-jashtë me panel diellor të ndarë në mur Drita diellore LED me ndërprerës të automatizuar
Drita të reja LED të kopshtit të papërshkueshëm nga uji brenda-jashtë me panel diellor të ndarë në mur Drita diellore LED me ndërprerës të automatizuar
Drita të reja LED të kopshtit të papërshkueshëm nga uji brenda-jashtë me panel diellor të ndarë në mur Drita diellore LED me ndërprerës të automatizuar

Drita të reja LED të kopshtit të papërshkueshëm nga uji brenda-jashtë me panel diellor të ndarë në mur Drita diellore LED me ndërprerës të automatizuar


Emri i produktit:

Drita Diellore LED

Numri Modeli:

ELT-S106US, ELT-S107WS

materiali:

Trup prej çeliku inox + Panele silikoni me një kristal me nuancë opal ose të pastër PC 1.8 W

Certifikim:

CE, ROHS, EMC, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + Kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Dizajn i ri, llambë muri Solar Garden, modul LED i përfshirë, Me Spike

●Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat e rrugës diellore me modele unike dhe të shkëlqyera. Ky shkëlqim i bukur është i përsosur për dekorimin e shtegut, oborrit, kopshtit, oborrit dhe vendkalimit tuaj. Dritat diellore kanë panele diellore me konvertim të lartë për të siguruar karikim të shpejtë dhe ndriçim afatgjatë, duke kursyer energji dhe zero fatura të energjisë elektrike gjatë gjithë vitit.

●Përmirësoni panelet diellore dhe kursimin e energjisë: Dritat e ngrohta të bardha të rrugës diellore LED të fuqizuara nga dielli janë ndriçimi i përsosur dekorativ i jashtëm dhe nuk kërkohet energji elektrike. Thithni rrezet e diellit për t'u ngarkuar, dritat diellore të kopshtit të ngarkuara nga rrezet e diellit direkte për 4 deri në 6 orë mund të ofrojnë 6 deri në 8 orë ndriçim. Dritat e jashtme me energji diellore ndizen automatikisht natën dhe fiken në agim

●IP44 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga moti: Dritat tona të shtigjeve të peizazhit të krijuara me Trup prej çeliku inoks miqësor ndaj mjedisit dhe panele silikoni me një kristal me një kristal opal ose PC të pastër 1.8 W, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin IP44 të papërshkueshëm nga uji, mund t'i rezistojë të gjitha llojeve të motit në natyrë në stinë të ndryshme, nuk shqetësoheni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Auto On/Off & Long Time Lighting: The outdoor solar lights can automatically turning on at dusk and turn off at dawn. They are built-in 3.7V 18650 2200mAh Li-ion battery. It only needs 4- 6 hours to be fully charged and provide 6-8 hours of working time to meet the night lighting needs.

●Easily Install: Solar pathway lights outdoor no addition tools required to install these pathway lights solar powered. Pull out the bottom stake from the tube and install it on, quickly install this garden solar lights by pushing it into the ground. The LED solar light can be installed using expansion screws and self-tapping screws.


产品2-2 副本

产品2-1 副本

产品详情 副本

Aplikimet:
Këto drita të oborrit të jashtëm mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazhe dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë. (Shënim: Paneli diellor nuk duhet të mbulohet nga asnjë objekt i huaj gjatë karikimit, përndryshe do të bëjë që paneli diellor të dështojë të karikojë)

产品2-5 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri Solar Garden, modul LED i përfshirë, Me Spike

Miratimi

IP44 CE, ROHS, EMC

MATERIAL

Trup çelik inox+opal ose panele silikoni me një kristal me nuancë të pastër PC 1.8 W

KUJDES

Bateri 3.7V 18650 2200mAh Li-ion, 36PCS SMD 6W, 600lm, E bardhë e ngrohtë 4000K

COLOR

ZI/GRI/BARDHË

SENSOR

Sensor distance: Max.8m, sensor angle: 120, four switch modes,
Vonesa kohore: 10 sekonda

MADHËSIA E llambës (cm)

16X16X29, 16X16X49, 16X16X89

KUTI (cm)

17x17x29.5, 17x17x49.5, 17x17x89.5

KARTON (cm)

36x36x31.5/4pcs, 36x36x51.5/4pcs, 36x36x91.5/4pcs

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 3000K/4000K/6500K (e bardhë e ngrohtë)
Burimi i dritës:  LED
CRI (Ra>): 80
Tensioni i hyrjes (V): 3.7V
Furnizimi me energji elektrike: Diellor
Fluksi Ndriçues i llambës (lm): 20-600lm
Këndi i rrezes (°): 120
Temperatura e Punës (℃): -20°-/+50
Materiali i trupit të llambës: Çelik inox + plastik
Bateri e ringarkueshme: Li-ion
Garanci (Viti): 2-Year
Lloji: Outdoor garden solar led wall lights
Shërbimi: OEM / ODM
Aplikacion: Rrugë / Kopsht / Park / Shesh / Rrugë / Shteg
Përparësia konkurruese

Modaliteti i ndërprerësit të energjisë AD për zgjedhje
Bateri 3.7V 2200mAh dhe 36LED 6W 3000k/4000K/6500K temperatura ngjyrash

产品优势 副本

Kontrolli i cilësisë:

测试方式 副本

HETIM