Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Diellore LED

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX
Outdoor IP44 Waterproof Solar Motion Sensor Powered LED Light Solar panel lawn lights for Garden Pathway Lights
Outdoor IP44 Waterproof Solar Motion Sensor Powered LED Light Solar panel lawn lights for Garden Pathway Lights
Outdoor IP44 Waterproof Solar Motion Sensor Powered LED Light Solar panel lawn lights for Garden Pathway Lights
Outdoor IP44 Waterproof Solar Motion Sensor Powered LED Light Solar panel lawn lights for Garden Pathway Lights

Outdoor IP44 Waterproof Solar Motion Sensor Powered LED Light Solar panel lawn lights for Garden Pathway Lights


Emri i produktit:

Drita Diellore LED

Numri Modeli:

ELT-S104 H89, ELT-S105 H29

materiali:

Trup prej çeliku inox + Panele silikoni me një kristal me nuancë opal ose të pastër PC 1.8 W

Certifikim:

CE, ROHS, EMC, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + Kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Dizajn i ri, llambë muri Solar Garden, modul LED i përfshirë, Me Spike

●Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat e rrugës diellore me modele unike dhe të shkëlqyera. Ky shkëlqim i bukur është i përsosur për dekorimin e shtegut, oborrit, kopshtit, oborrit dhe vendkalimit tuaj. Dritat diellore kanë panele diellore me konvertim të lartë për të siguruar karikim të shpejtë dhe ndriçim afatgjatë, duke kursyer energji dhe zero fatura të energjisë elektrike gjatë gjithë vitit.

●Përmirësoni panelet diellore dhe kursimin e energjisë: Dritat e ngrohta të bardha të rrugës diellore LED të fuqizuara nga dielli janë ndriçimi i përsosur dekorativ i jashtëm dhe nuk kërkohet energji elektrike. Thithni rrezet e diellit për t'u ngarkuar, dritat diellore të kopshtit të ngarkuara nga rrezet e diellit direkte për 6 deri në 6 orë mund të ofrojnë 6 deri në 8 orë ndriçim. Dritat e jashtme me energji diellore ndizen automatikisht natën dhe fiken në agim

●IP44 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga moti: Dritat tona të shtigjeve të peizazhit të krijuara me Trup prej çeliku inoks miqësor ndaj mjedisit dhe panele silikoni me një kristal me një kristal opal ose PC të pastër 1.8 W, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin IP44 të papërshkueshëm nga uji, mund t'i rezistojë të gjitha llojeve të motit në natyrë në stinë të ndryshme, nuk shqetësoheni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Ndezja/Fikja automatike dhe ndriçimi për një kohë të gjatë: Dritat diellore të jashtme mund të ndizen automatikisht në muzg dhe të fiken në agim. Ato janë të integruara me bateri Li-ion 3.7V 18650 2200mAh. I nevojiten vetëm 4-6 orë për t'u karikuar plotësisht dhe ofron 6-8 orë kohë pune për të plotësuar nevojat e ndriçimit të natës.

●Instaloni lehtësisht: Dritat e rrugës diellore në natyrë nuk kërkohen mjete shtesë për instalimin e këtyre dritave të rrugës me energji diellore. Nxirreni shtyllën e poshtme nga tubi dhe instalojeni, instaloni shpejt këtë drita diellore kopshti duke e shtyrë në tokë


1 图片

产品详情 副本

Aplikimet:
Këto drita të oborrit të jashtëm mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazhe dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë. (Shënim: Paneli diellor nuk duhet të mbulohet nga asnjë objekt i huaj gjatë karikimit, përndryshe do të bëjë që paneli diellor të dështojë të karikojë)

产品应用 副本

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri Solar Garden, modul LED i përfshirë, Me Spike

Miratimi

IP44 CE, ROHS, EMC

MATERIAL

Trup çelik inox+opal ose panele silikoni me një kristal me nuancë të pastër PC 1.8 W

KUJDES

Bateri 3.7V 18650 2200mAh Li-ion, 36PCS SMD 6W, 600lm, E bardhë e ngrohtë 4000K

COLOR

ZI/GRI/BARDHË

SENSOR

Sensor distance: Max.8m, sensor angle: 120, four switch modes
Vonesa kohore: 10 sekonda

MADHËSIA E llambës (cm)

16X16X29, 16X16X49, 16X16X89

KUTI (cm)

17x17x29.5, 17x17x49.5, 17x17x89.5

KARTON (cm)

36x36x31.5/4pcs, 36x36x51.5/4pcs, 36x36x91.5/4pcs

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 3000K/4000K/6500K (e bardhë e ngrohtë)
Burimi i dritës:  LED
CRI (Ra>): 80
Tensioni i hyrjes (V): 3.7V
Furnizimi me energji elektrike: Diellor
Fluksi Ndriçues i llambës (lm): 20-600lm
Këndi i rrezes (°): 120
Temperatura e Punës (℃): -20°-/+50
Materiali i trupit të llambës: Çelik inox + plastik
Bateri e ringarkueshme: Li-ion
Garanci (Viti): 2-Year
Lloji: dritat e shtyllave për lëndinë me rreze diellore në kopsht në natyrë
Shërbimi: OEM / ODM
Aplikacion: Rrugë / Kopsht / Park / Shesh / Rrugë / Shteg
Përparësia konkurruese

Modaliteti i ndërprerësit të energjisë AD për zgjedhje
Bateri 3.7V 2200mAh dhe 36LED 6W 3000k/4000K/6500K temperatura ngjyrash

产品优势 副本

Kontrolli i cilësisë:

测试方式 副本

HETIM