Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Diellore LED

-5 3-XNUMX
-5 1-XNUMX
-5 2-XNUMX
Outdoor sensor warm white solar panel led lights led wall solar power light system for home house outdoor
Outdoor sensor warm white solar panel led lights led wall solar power light system for home house outdoor
Outdoor sensor warm white solar panel led lights led wall solar power light system for home house outdoor

Outdoor sensor warm white solar panel led lights led wall solar power light system for home house outdoor


Emri i produktit:

Drita Diellore LED

Numri Modeli:

ELT-S168WS

materiali:

ABS + PC

Certifikim:

CE, ROHS, EMC, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Unique Design & Energy Saving:Unique and Exquisite Pattern Solar Pathway Lights. This beautiful glow is perfect for your pathway, yard, garden, patio, and walkway decoration. Solar lights have high-conversion solar panels to ensure fast charging and long-time lighting, saving energy and zero electricity bills throughout the year.

●Upgrade Solar Panels & Energy Saving:The warm white led solar pathway lights powered by solar are the perfect decorative outdoor lighting and no electricity required. Absorb sunlight to charge, the solar garden lights charged by direct sunlight for 8 hours can provide 4 to 20 hours illumination. The solar powered outdoor lights automatically turn on at night and turn off at dawn

●IP44 Waterproof & Weatherproof:Our landscape path lights made with environment-friendly plastic Body and Opal or Clear PC Shade Single-crystal Silicon Panels 1W, providing better sturdiness and stability, and can effectively prevent corrosion and rust. With IP44 waterproof rating, it can withstand all kinds of outdoor weather in various seasons, you don’t worry about exposing the light to the rain or snow.

●Auto On/Off & Long Time Lighting:The outdoor solar lights can automatically turning on at dusk and turn off at dawn. They are built-in 3.7V 18650 1500mAh Li-ion battery. It only needs 8 hours to be fully charged and provides 4-20hours of working time to meet the night lighting needs.

●Easily Install:The LED solar light can be installed using expansion screws and self-tapping screws.


-5 3-XNUMX

Aplikimet:
Këto drita të oborrit të jashtëm mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazhe dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë. (Shënim: Paneli diellor nuk duhet të mbulohet nga asnjë objekt i huaj gjatë karikimit, përndryshe do të bëjë që paneli diellor të dështojë të karikojë)

specifikimet

PËRSHKRIMI

New design, Solar Garden wall lamp, Included LED module,

Miratimi

IP44 CE, ROHS, EMC

MATERIAL

ABS+PC   Solar panel power 5.5V 1W.

KUJDES

3.7V 18650 1500mAh Li-ion battery, 32PCS SMD 3W, 200lm

COLOR

ZI/GRI/BARDHË

SENSOR

Sensor distance: Max.3-5m, sensor angle: 110,
Modaliteti i dritës:                                                                                

1.human body induction  (PIR)   
2.Dim light(Low  level light  )    +human body induction  (PIR)   
Time delay:20s

LAMP SIZE(cm)

19x11.4x3

KUTI (cm)

12x4x19.8

KARTON (cm)

61x21.5x41.5 / 50 copë

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT):  3000K / 4000K / 65000K
Burimi i dritës: LED
Furnizimi me energji elektrike: Diellor
Tensioni i hyrjes (V): 3.7V
Fluksi Ndriçues i llambës (lm): 200lm
CRI (Ra>): 80
Këndi i rrezes (°): 110
materiali: ABS +PC
Bateri e ringarkueshme: Li-ion
Temperatura e Punës (℃):  -20°-/+50
Garanci (Viti): 1-Year
Lloji: outdoor garden solar led wall lights
Shërbimi: OEM / ODM
Aplikacion: Rrugë / Kopsht / Park / Shesh / Rrugë / Shteg
Përparësia konkurruese

PIR switch mode
Bateri 3.7V 1500mAh dhe 32LED 3W 3000k/4000K/6500K temperatura ngjyrash

测试方式 副本

HETIM