Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Tabela LED

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX
-2 5-XNUMX
3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB
3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB
3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB
3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB
3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB

3 Nivele Ndriçimi Foldable Mini USB Touch Control Sensitive Dimmable Zyra Llamba Rimbushëse LED Desk Llambë Llambë Tavoline Kujdesi për Sy me USB


Emri i produktit:

Llambë tavoline Led, Llambë tavoline Led

Numri Modeli:

ELT-IF11

materiali:

ABS

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

Llambë tavoline LED e ringarkueshme me një ngjyrë
Vjen me çelësin e sensorit me prekje dhe tubin e përdredhur të lirë
Shkëlqim i rregullueshëm me 3 nivele, konsum i ulët i energjisë
Thjesht karikohet përmes një kabllo USB, përfshin kabllon USB 1 metër
Pesha e lehtë dhe madhësia kompakte, e lehtë për t'u bartur

-2 2-XNUMX

-2 1-XNUMX

Aplikimet:

Shkëlqeni disponimin tuaj dhe jetën e mrekullueshme me llambën e bukur LED të tavolinës që kujdeset për sytë!

Pavarësisht nëse dëshironi të punoni me ndriçim të ndritshëm dhe të fokusuar ose të relaksoheni me dritën e ngrohtë dhe të butë të sfondit, kjo llambë tavoline e zbehtë nuk ju lëshon kurrë. Kjo llambë leximi lëshon dritë të butë pa verbim dhe dridhje, sytë tuaj nuk do të lodhen kurrë. Ideale për përdorim të gjatë. Stili i thjeshtë e bën gjithashtu një dekorim të mirë për shtëpinë ose zyrën tuaj, me madhësi kompakte dhe portative që nuk do të zërë shumë hapësira. E përkryer për studentët dhe punonjësit e zyrës.

-2 3-XNUMX

-2 4-XNUMX

specifikimet

PËRSHKRIMI

Llambë tavoline LED e ringarkueshme me një ngjyrë
DC 5V / 0.5A 2W
ngjyra e lehtë: e bardhë e ftohtë
copë LED: 20 pika
Lloji i baterisë: 18650
Kapaciteti i baterisë Li-ion të rikarikueshëm: 1200 mA
Vjen me çelësin e sensorit me prekje dhe tubin e përdredhur të lirë
Shkëlqim i rregullueshëm me 3 nivele, konsum i ulët i energjisë
Thjesht karikohet përmes një kabllo USB, përfshin kabllon USB 1 metër
Pesha e lehtë dhe madhësia kompakte, e lehtë për t'u bartur

Miratimi

CE, ROHS

MATERIAL

ABS

KUTI (cm)

10.5x9x17 cm

KARTON (cm)

54.5x37x53cm / 60pcs

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):DC 5V/0.5A (me kabllo USB)
Power:2W
Burim drite:LED
Temperatura e ngjyrave:Bardhë e ftohtë
Ngjyra:WHite
Madhësia Produkt:10.5x9x17 cm
Materiali i trupit të llambës:Materiali: ABS
Garanci (Viti):1-Year
Temperatura e Punës (℃): -10 - 45
Kapaciteti i baterisë Li-ion të rikarikueshëm:1200mA
Aplikacion: Dhoma e gjumit, Zyra, Dhoma
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:
1 方式 副本

HETIM