Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Tabela LED

-3 1-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX
增加的1张主图
5LED Drita e tavolinës me imazh vizatimor të printimit të transferimit të nxehtësisë
5LED Drita e tavolinës me imazh vizatimor të printimit të transferimit të nxehtësisë
5LED Drita e tavolinës me imazh vizatimor të printimit të transferimit të nxehtësisë
5LED Drita e tavolinës me imazh vizatimor të printimit të transferimit të nxehtësisë

5LED Drita e tavolinës me imazh vizatimor të printimit të transferimit të nxehtësisë


Emri i produktit:

Llambë tavoline Led, Llambë tavoline Led

Numri Modeli:

ELT-IF16

materiali:

ABS + PS

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

5 wicks in the center will give white light and colorful light.
Press ON /OFF button to change the colorful light.
A properly designed base allows small lamps to be placed on the table smoothly.
Kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisitAplikimet:

Nice Christmas Gifts for your Children
Cute shape will make your room unique
Ideal for home, baby sleep room, party, and other places

图

specifikimet

PËRSHKRIMI

One colorful LED, four white LED.      

Battery operated.    

Long lasting LED bulb.  

3*AA batteries required (battery not include)
Me ndërprerës ON / OFF

Miratimi

CE, ROHS

MATERIAL

ABS + PS

Madhësia e produktit (cm)

10x10x18.6 cm

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V): 3*AA batteries ( not include)
Burim drite: LED
Ngjyra e dritës: Dritë shumëngjyrësh
Materiali i trupit të llambës: ABS + PS
Madhësia Produkt: 10x10x18.6 cm 
Vlerësimi IP: IP20
Certifikim: CE, RoHS
Garanci (Viti): 1-Year
Temperatura e Punës (℃): -10 - 45
Aplikacion: Bedroom, Room
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:
1 方式 副本

HETIM