Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Tabela LED

-5 1-XNUMX
-5 2-XNUMX
-5 3-XNUMX
-5 4-XNUMX
Llambë Tabele Kujdesi për Syrin Dritë Elektrike Dritë e Rimbushshme Bateri 360 ° Fleksibile Llambë Magnetike e Tavolës me Kontrollin e Prekjes Sensitive 3 Nivele Ndriçimi
Llambë Tabele Kujdesi për Syrin Dritë Elektrike Dritë e Rimbushshme Bateri 360 ° Fleksibile Llambë Magnetike e Tavolës me Kontrollin e Prekjes Sensitive 3 Nivele Ndriçimi
Llambë Tabele Kujdesi për Syrin Dritë Elektrike Dritë e Rimbushshme Bateri 360 ° Fleksibile Llambë Magnetike e Tavolës me Kontrollin e Prekjes Sensitive 3 Nivele Ndriçimi
Llambë Tabele Kujdesi për Syrin Dritë Elektrike Dritë e Rimbushshme Bateri 360 ° Fleksibile Llambë Magnetike e Tavolës me Kontrollin e Prekjes Sensitive 3 Nivele Ndriçimi

Llambë Tabele Kujdesi për Syrin Dritë Elektrike Dritë e Rimbushshme Bateri 360 ° Fleksibile Llambë Magnetike e Tavolës me Kontrollin e Prekjes Sensitive 3 Nivele Ndriçimi


Emri i produktit:

Llambë tavoline Led, Llambë tavoline Led

Numri Modeli:

ELT-IF10

materiali:

Metal + ABS + PC

Certifikim:

CE, ROHS, IP20

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Comfortable & Adjustable Brightness: Designed with three brightness, which gives out natural and non-flickering light that won't hurt or strain your eyes.

●360° Flexible magnetic ball joint: designed with ball joint universal adjustment, the magnetic ball suction is easy to install, durable and 360 degrees rotatable of the light head, easier to adjust the lighting direction to your working area at will without harsh sound.

●Four type base design: The table lamp uses a special base design, which can be round base for desk lamp, free clip for layer book shelf, hand hold flashlight, or mount to wall.

●Modern Design: Naturally fit your desk, room, living room and office; rotatable lamp head, made from durable plastic with SMD2835*12pcs, cool and modern desk light.

产品5-7 详情

产品 5-8

-5 3-XNUMX

Aplikimet:

Shkëlqeni disponimin tuaj dhe jetën e mrekullueshme me llambën e bukur LED të tavolinës që kujdeset për sytë!
Pavarësisht nëse dëshironi të punoni me ndriçim të ndritshëm dhe të fokusuar ose të relaksoheni me dritën e ngrohtë dhe të butë të sfondit, kjo llambë tavoline e zbehtë nuk ju lëshon kurrë. Kjo llambë leximi lëshon dritë të butë pa verbim dhe dridhje, sytë tuaj nuk do të lodhen kurrë. Ideale për përdorim të gjatë. Stili i thjeshtë e bën gjithashtu një dekorim të mirë për shtëpinë ose zyrën tuaj, me madhësi kompakte dhe portative që nuk do të zërë shumë hapësira. E përkryer për studentët dhe punonjësit e zyrës.

产品 5-5

产品 5-6

specifikimet

PËRSHKRIMI

New design modern LED desk lamp
(Magnetic function)
Color :black/white
DC 5V  4W±1W  
0.8M USB cable
SMD2835*12pcs 2700k-6500k RA≥80 120lm±10%
Bateria Li-jon 1200mAh
Touch switch , 3 STEP DIMMING.

Miratimi

CE, ROHS, IP20

MATERIAL

Metal + ABS+PC

Madhësia e llambës (mm)

120x370

KARTON (cm)

56.5x41 x 35 /20pcs

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V): DC 5V (with USB cable)
Power: 4W
Temperatura e ngjyrave: 2700K-6500K
Burim drite: SMD2835 LED
Ngjyra: Bardh / Zi
Madhësia Produkt: 120 * 370mm
Materiali i trupit të llambës:  Metal + ABS + PC
Kapaciteti i baterisë Li-ion të rikarikueshëm: 1200mA
Lamp control: Touch switch, 3 brightness control
Garanci (Viti): 2-Year
Temperatura e Punës (℃):  -10 - 45
Style: multifunction table lamp, magnetic table light.
Aplikacion: Dhoma e gjumit, Zyra, Dhoma
Përparësia konkurruese

Three brightness levels set the brightness level most suitable for your eyes.
Flashlight portable and convenient. More fun to be discovered.
Eye-friendly lighting, flicker-free LED prevents eye strain or soreness.
Modern bedside lamp, the minimalist design is a lovely addition to your wall.
1200mAh built-in lithium battery, fully charge in 3 hours – up to 15 hours function on the
vendosja më e ulët.
Easy to operate & memory function.
Angle adjustable lamp, rotate 360° allow light to be exactly where you need it.

-5 2-XNUMX

Kontrolli i cilësisë:
1 方式 副本

HETIM