Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Tabela LED

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX
Moderne Simple Dizajn Shtypi Butoni Fleksibël Tabela LED Llambë me çelës on-off për fëmijët që mësojnë
Moderne Simple Dizajn Shtypi Butoni Fleksibël Tabela LED Llambë me çelës on-off për fëmijët që mësojnë
Moderne Simple Dizajn Shtypi Butoni Fleksibël Tabela LED Llambë me çelës on-off për fëmijët që mësojnë
Moderne Simple Dizajn Shtypi Butoni Fleksibël Tabela LED Llambë me çelës on-off për fëmijët që mësojnë

Moderne Simple Dizajn Shtypi Butoni Fleksibël Tabela LED Llambë me çelës on-off për fëmijët që mësojnë


Emri i produktit:

Llambë tavoline Led, Llambë tavoline Led

Numri Modeli:

ELT-IF18

materiali:

Head: plastic
Pole: silicon rubber, iron
Base: plastic with weight plate

Certifikim:

CE, ROHS, EPR

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●350° Flexible Goose Neck: designed with a soft, durable and 350 degrees rotatable goose neck, easier to adjust the lighting direction to your working area at will without harsh sound.

●Round Design: The table lamp uses a special ring design, the light is more uniform than the solid, no dizzy light, no shadow and soft light, so that your eyes no longer tired, study for long time.

●Modern Design: Naturally fit your desk, room, living room and office; rotatable lamp head, made from durable plastic

产品1-4 副本

Aplikimet:

Shkëlqeni disponimin tuaj dhe jetën e mrekullueshme me llambën e bukur LED të tavolinës që kujdeset për sytë!

Pavarësisht nëse dëshironi të punoni me ndriçim të ndritshëm dhe të fokusuar ose të relaksoheni me dritën e ngrohtë dhe të butë të sfondit, kjo llambë tavoline e zbehtë nuk ju lëshon kurrë. Kjo llambë leximi lëshon dritë të butë pa verbim dhe dridhje, sytë tuaj nuk do të lodhen kurrë. Ideale për përdorim të gjatë. Stili i thjeshtë e bën gjithashtu një dekorim të mirë për shtëpinë ose zyrën tuaj, me madhësi kompakte dhe portative që nuk do të zërë shumë hapësira. E përkryer për studentët dhe punonjësit e zyrës.

specifikimet

PËRSHKRIMI

LED desk lamp
5.5W SMD LED,
with build-in driver,
Input:230V~50Hz,
LED lumen:500lm,
Whole lamp lumen: 300lm,
Ra>80,
PF>0.4,
Energy efficiency class: A,
Beam angle:100 degree,
Color temperature:3000K/4000K/6500K,
on-off switch on lamp head,
with 1.6m plug cable

Miratimi

CE, ROHS

MATERIAL

Head: plastic
Pole: silicon rubber, iron,
Base: plastic with weight plate,

Madhësia e llambës (mm)

140x340mm

KARTON (cm)

40.5x30.5x58 cm/12 copë

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V): AC 220V-240V 50Hz
Power: 5.5W
Burim drite: SMD LED
Lumen: 300lm
Temperatura e ngjyrave: 3000K / 4000k / 6500k
Kaloni: Ndezur fikur
Madhësia Produkt: 14x34 cm
Ngjyra: White/black/pink/blue
Temperatura e Punës (℃): -10 - 40
Garanci (Viti): 2-Year
Aplikacion: Bedroom, Office
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM