Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX
Moderne LED Light Light Wall Outdoor WallLight IP65 Ndriçues i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Alumin 2700-6500K Llambë muri për përdorim në natyrë Garden Yard.
Moderne LED Light Light Wall Outdoor WallLight IP65 Ndriçues i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Alumin 2700-6500K Llambë muri për përdorim në natyrë Garden Yard.
Moderne LED Light Light Wall Outdoor WallLight IP65 Ndriçues i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Alumin 2700-6500K Llambë muri për përdorim në natyrë Garden Yard.
Moderne LED Light Light Wall Outdoor WallLight IP65 Ndriçues i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Alumin 2700-6500K Llambë muri për përdorim në natyrë Garden Yard.

Moderne LED Light Light Wall Outdoor WallLight IP65 Ndriçues i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Alumin 2700-6500K Llambë muri për përdorim në natyrë Garden Yard.


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W135

materiali:

Aluminum + PC

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP65

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Modern Design: High-quality Die-cast aluminum alloy with PC Cover, Stylish and simple style design, can be easily matched with other decorations, in line with contemporary aesthetics.

●LED Saving Power & Durable: Voltage: AC85V-277V Size: L 223 x W130 x H 105mm. High quality LED Chips.

●Suitable for Outdoor Use: IP65 design, waterproof and dustproof, can easily deal with all kinds of ordinary weather.

●High quality and service: CE, ROHS, ERP, IP65 certificate and 3 years warranty. Whatever problems of this outdoor light, please don’t hesitate to contact our customer service, we will get it settled as soon as possible.

-1 1-XNUMX

图片 1

Aplikimet:

Widely Use: Perfect in outdoor and indoor for hotels, department stores, yards, doorways, porches, garden, square, stairs wall, bedroom, living room, office.

产品 1-5

specifikimet

PËRSHKRIMI

New design, LED wall lamp
Input Voltage:85V-277V 50Hz PF>0.9  CRI>80 

LED:3030 SMD 12PCS

Type of LED: 3030 SMD LED  1200LM
Total Wattage:13W
Brand of LED Chip: Osram LED
Color Temp :2700K~6500K

Miratimi

IP65, CE, ROHS, ERP

MATERIAL

Die-casting Aluminum Body +PC lampshade against UV

Madhësia e llambës (mm)

223x130x105mm

KUTI (cm)

23.5x14x11.5 cm

KARTON (cm)

49x25x30 cm/8 copë

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700K-6500K
Burimi i dritës:LED
CRI (Ra>):80
Style:

Modern Wall Lamps

Tensioni i hyrjes (V):

AC85~277V 50Hz

wattage:13W
Lamp lumen:1200lm
Vlerësimi IP:IP65
materiali:

Aluminum + PC lampshade against UV

Garanci (Viti):3-Year
Working temperature (°C):-20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion:Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM