Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-5 1-XNUMX
-5 2-XNUMX
Stil i ri i jashtëm i udhëhequr nga drita e murit të dritës Die-hedh alumini në sipërfaqen e montuar në mur 3W, 6W llambë me mur të udhëhequr për jashtë
Stil i ri i jashtëm i udhëhequr nga drita e murit të dritës Die-hedh alumini në sipërfaqen e montuar në mur 3W, 6W llambë me mur të udhëhequr për jashtë

Stil i ri i jashtëm i udhëhequr nga drita e murit të dritës Die-hedh alumini në sipërfaqen e montuar në mur 3W, 6W llambë me mur të udhëhequr për jashtë


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W113, ELT-W114

materiali:

Difuzor alumini + xhami i pastër

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajni modern: Aliazh alumini me cilësi të lartë me mbulesë qelqi, dizajn elegant dhe stil i thjeshtë, mund të përputhet lehtësisht me dekorime të tjera, në përputhje me estetikën bashkëkohore.

●LED Saving Power & Durable: Voltage: AC 200V-240V. Size:  78 x 50x155 mm. High quality LED Chips.

●I përshtatshëm për përdorim në natyrë: Dizajni IP54, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, mund të përballet lehtësisht me të gjitha llojet e motit të zakonshëm.

●Cilësi dhe shërbim i lartë: Certifikata CE, ROHS, ERP, IP54 dhe 2 vjet garanci. Çfarëdo problemi të kësaj drite të jashtme, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit, ne do ta rregullojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

-5 1-XNUMX

-5 2-XNUMX

Aplikimet:

Përdorimi i gjerë: Perfekt në ambiente të jashtme dhe të brendshme për hotele, dyqane, oborre, porta, veranda, terren, kopsht, shteg, shesh, mur shkallësh, banjë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, zyra.

产品 5-3

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri LED
Tensioni i hyrjes: 200V-240V 50Hz
CREE LED 2 x 3W 270lm
CCT: 2700k-6500k
PF>0.5 CRI>80  
Shofer EAGLCRISE

Miratimi

CE, ROHS, ERP, IP54

MATERIAL

Trup prej alumini i derdhur + Difuzor xhami i pastër    

Madhësia e llambës (mm)

78 x 50x155 mm

KUTI (cm)

8.5x6x17.5 cm

KARTON (cm)

36x32.5x19cm / 20pcs

Detajet e shpejta

Temperatura e ngjyrave (CCT):  2700K-6500K
Burimi i dritës: LED
CRI (Ra>): 80
Style:

Llambat moderne të murit

Tensioni i hyrjes (V):

200V-240V 50Hz

wattage: 3W / 6W
Lumeni i llambës: 120lm / 270lm
Vlerësimi IP: IP54
materiali:

Trupi prej alumini i derdhur + Xham i pastër

Garanci (Viti): 2-Year
Temperatura e punës (°C): -20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion: Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori

Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM