Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-4 1-XNUMX
-4 2-XNUMX
-4 4-XNUMX
产品 4-3
Mur i jashtëm i montuar Drita e poshtme e murit led IP54 ndriçimi i murit me anë të dyfishtë me anë të dyfishtë
Mur i jashtëm i montuar Drita e poshtme e murit led IP54 ndriçimi i murit me anë të dyfishtë me anë të dyfishtë
Mur i jashtëm i montuar Drita e poshtme e murit led IP54 ndriçimi i murit me anë të dyfishtë me anë të dyfishtë
Mur i jashtëm i montuar Drita e poshtme e murit led IP54 ndriçimi i murit me anë të dyfishtë me anë të dyfishtë

Mur i jashtëm i montuar Drita e poshtme e murit led IP54 ndriçimi i murit me anë të dyfishtë me anë të dyfishtë


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W106, ELT-W107

materiali:

Alumin + PMMC

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajni modern: Aliazh alumini me cilësi të lartë me mbulesë PMMC, dizajn elegant dhe stil i thjeshtë, mund të përputhet lehtësisht me dekorime të tjera, në përputhje me estetikën bashkëkohore.

●LED që kursen fuqi dhe qëndrueshmëri: Tension: AC 220V-240V. Përmasat: 113 x 98 x 151 mm. Çipa LED me cilësi të lartë.

●I përshtatshëm për përdorim në natyrë: Dizajni IP54, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, mund të përballet lehtësisht me të gjitha llojet e motit të zakonshëm.

●Cilësi dhe shërbim i lartë: Certifikata CE, ROHS, ERP, IP54 dhe 2 vjet garanci. Çfarëdo problemi të kësaj drite të jashtme, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit, ne do ta rregullojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

产品4描述1

产品4描述2

Aplikimet:

Përdorimi i gjerë: Perfekt në ambiente të jashtme dhe të brendshme për hotele, dyqane, oborre, porta, veranda, terren, kopsht, shteg, shesh, mur shkallësh, banjë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, zyra.

产品 4-3

-4 4-XNUMX

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri LED
Tensioni i hyrjes: 220V-240V 50Hz
SMD LED 6W 400lm
CCT: 2700K-6500K
PF>0.5 CRI>80  
Këndi i rregullimit 350
Shofer EAGLCRISE

Miratimi

IP54 CE, ROHS, ERP

MATERIAL

Trup alumini i derdhur + PMMC

Madhësia e llambës (mm)

113 x 98x151 mm

KUTI (cm)

12x10.5x16 cm

KARTON (cm)

38x33.5x34 cm/18 copë

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700K-6500K
Burimi i dritës:SMD LED
CRI (Ra>):80
Style:Dritë moderne LED lart e poshtë
Tensioni i hyrjes (V):AC 220-240V 50Hz
wattage:6W / 12W
Lumeni i llambës:320lm / 640lm
Vlerësimi IP:IP54
materiali:Trupi prej alumini i derdhur + abazhur PMMC
Garanci (Viti):2-Year
Temperatura e punës (°C):-20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion:Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM