Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX
Plushed 13W LED Light Wall Wall Outdoor Light Light i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Ndriçues Ndriçimi Alumini 3000K Llambë Muri lart e poshtë për mure për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
Plushed 13W LED Light Wall Wall Outdoor Light Light i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Ndriçues Ndriçimi Alumini 3000K Llambë Muri lart e poshtë për mure për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
Plushed 13W LED Light Wall Wall Outdoor Light Light i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Ndriçues Ndriçimi Alumini 3000K Llambë Muri lart e poshtë për mure për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
Plushed 13W LED Light Wall Wall Outdoor Light Light i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Ndriçues Ndriçimi Alumini 3000K Llambë Muri lart e poshtë për mure për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

Plushed 13W LED Light Wall Wall Outdoor Light Light i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri Ndriçues Ndriçimi Alumini 3000K Llambë Muri lart e poshtë për mure për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W136

materiali:

Alumin + PC

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP65

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajni modern: Aliazh alumini me cilësi të lartë me mbulesë PC, dizajn elegant dhe stil i thjeshtë, mund të përputhet lehtësisht me dekorime të tjera, në përputhje me estetikën bashkëkohore.

●LED Saving Power & Duration: Tension: AC85V-277V Madhësia: L 248 x W117 x H 70mm. Çipa LED me cilësi të lartë.

●I përshtatshëm për përdorim në natyrë: Dizajni IP65, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, mund të përballet lehtësisht me të gjitha llojet e motit të zakonshëm.

●Cilësi dhe shërbim i lartë: Certifikata CE, ROHS, ERP, IP65 dhe 3 vjet garanci. Çfarëdo problemi të kësaj drite të jashtme, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit, ne do ta rregullojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

-2 1-XNUMX

Aplikimet:

Përdorimi i gjerë: Perfekt në ambiente të jashtme dhe të brendshme për hotele, dyqane, oborre, porta, veranda, terren, kopsht, shteg, shesh, mur shkallësh, banjë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, zyra.

产品 2-5

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri LED
Input Voltage:85V-277V 50Hz PF>0.9  CRI>80  1200lm
LED:12PCS 
Type of LED: 3030 SMD LED
Fuqia totale: 13 W
Marka e çipit LED: Osram LED
Temperatura e ngjyrave: 2700K~6500K

Miratimi

IP65, CE, ROHS, EMC

MATERIAL

Die-casting Aluminum Body + PC lampshade against UV

Madhësia e llambës (mm)

248 x 117 x 70 mm

KUTI (cm)

26x13x8 cm

KARTON (cm)

54x28x26 cm/12 copë

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700K-6500K
Burimi i dritës:LED
CRI (Ra>):80
Style:

Llambat moderne të murit

Tensioni i hyrjes (V):

AC85~277V 50Hz

wattage:13W
Lumeni i llambës:1200lm
Vlerësimi IP:IP65
materiali:

Abazhur alumini + PC kundër UV

Garanci (Viti):3-Year
Temperatura e punës (°C):-20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion:Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori
Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM