Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-6 1-XNUMX
-6 2-XNUMX
-6 3-XNUMX
-6 4-XNUMX
-6 5-XNUMX
Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr
Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr
Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr
Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr
Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr

Stil i thjeshtë Led Wall Lamp llambë hoteli shkallët e shtëpisë IP54 6W dritë muri të udhëhequr


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W110/W111/W112

materiali:

Difuzor alumini + xhami i pastër

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajni modern: Aliazh alumini me cilësi të lartë me mbulesë qelqi, dizajn elegant dhe stil i thjeshtë, mund të përputhet lehtësisht me dekorime të tjera, në përputhje me estetikën bashkëkohore.

●LED që kursen fuqi dhe qëndrueshmëri: Tension: AC 200V-240V. Përmasat: 160x156x55 mm. Çipa LED me cilësi të lartë.

●I përshtatshëm për përdorim në natyrë: Dizajni IP54, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, mund të përballet lehtësisht me të gjitha llojet e motit të zakonshëm.

●Cilësi dhe shërbim i lartë: Certifikata CE, ROHS, ERP, IP54 dhe 2 vjet garanci. Çfarëdo problemi të kësaj drite të jashtme, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit, ne do ta rregullojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

-6 4-XNUMX

-6 5-XNUMX

Aplikimet:

Përdorimi i gjerë: Perfekt në ambiente të jashtme dhe të brendshme për hotele, dyqane, oborre, porta, veranda, kopsht, shesh, mur shkallësh, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, zyra.

specifikimet

PËRSHKRIMI

Dizajn i ri, llambë muri LED
Tensioni i hyrjes: 200V-240V 50Hz
CREE LED 1 x 6W 238lm
3000k
PF>0.5 CRI>80  
Shofer EAGLCRISE

Miratimi

CE, ROHS, EMC, IP54

MATERIAL

Trup prej alumini i derdhur + Difuzor xhami i pastër    

Madhësia e llambës (mm)

160 x 156x55 mm

KUTI (cm)

17x6.5x17 cm

KARTON (cm)

36x36x21.5cm / 12pcs

Detajet e shpejta

Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700K-6500K
Burimi i dritës:LED
CRI (Ra>):80
Style:

Dritë moderne led në mur

Tensioni i hyrjes (V):

200V-240V 50Hz

wattage:6w
Lumeni i llambës:238lm
Vlerësimi IP:IP54
materiali:

Trupi prej alumini i derdhur + Xham i pastër

Garanci (Viti):2-Year
Temperatura e punës (°C):-20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion:Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori

Përparësia konkurruese

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM